SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duzo czy mało??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 519
Witam
Od niedawna (jakies 2 tygodnie temu) zacząłem robić martwy ciąg, najpierw małymi ciezarami zeby nauczyc się techniki. Wczoraj juz robiłem martwego na powaznie zrobiłem 10 razy 50 kg, nie wysilałem sie na maxa. Chciałbym wiedziec czy to duzo czy mało??
i czy moge juz robic martwy czy nie, zawsze robiłem prostowniki
Wiek - 16
Czas cwiczeń - 5-6 miesięcy
Max na klatke - 70
Waga - 70

;] ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Na przyszłość będę kasował takie posty. Co znaczy wstyd ? Chodzisz na siłkę po to, żeby się popisywać przed kumplami ? Jeżeli tak, to najlepiej się nakoksuj po uszy i ćwicz na 250. Wtedy będziesz "kozak".

Jeżeli ćwiczysz dla siebie to ciesz się i bądź dumny z każdego kilograma który podniosłeś - bo inny zamiast tych 50 kilo wolałby iść na wódkę.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm...
jeżeli technika opanowana w dużym stopniu
to małymi ciężarami możesz robić


50kg to mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 519
chodzi mi o to czy to nie wstyd tyle brac ;]

;] ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zazwyczaj w MC bierze się więcej niż na klate.

No ale jak nigdy nie ćwiczyłeś MC to się nie dziw, ze takie masz wyniki.

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2006-11-08 12:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja tez robilem zawsze sklonu na prostowniki i pierwszy raz jak robilem martwy to smialo do 95kg doszedlem w ostatniej serii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Jak Ci wstyd to ćwicz, a jak nie to też ćwicz prostownik. I nie patrz na innych bo szybko zrezugnujesz. Zawsze patrzymy na lepszych od nas, zapominając, że są też gorsi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wstyd

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1851
zaden wstyd. Ja robie tez 50kg bo poprostu troche sie boje o kregoslup.. tez nie robilem wczesniej mc i to moje poczaki, z ta roznica ze ja mam 24 lata. Wiec koles ktory ma 16 lat naprawde niezle sobie radzi. RESPECT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ja mam 16 lat i targam ok 180 kg

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1473
W tym wieku martwy ciag to i tak jest wyzwanie.Teraz bierzesz 50,za miesiac wezmiesz 60,za dwa 70 albo i nie Kazdy zaczyna od malych ciezarow i po to trenujemy zeby swoje maxy zwiekszac.Pilnuj techniki tylko i bedzie gites majonez

Twoje mięśnie nigdy nie mogą byc za duże...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 374
pulse beat masz 24 lata i robisz MC na 50 kg
znam łepków co 100 kg szarpną a nigdy nie byli na siłowni

Gdyby Pudzin koksował to by przed pankiem nie uciekał

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek - rekordy

Następny temat

co z tym zrobic? fotka

WHEY premium