SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duza lapka, a ograniczone zginanie reki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2994
witam
kiedys ze wzgledu na sport ktory uprawialem przestalem w ogole trenowac bicepsy, bo i tak byly duze i uwazalem ze usztywniaja reke,
od jakiegos czasu zaczalem znowu trenowac dwuglowy obok tricepsa i zauwazylem ze w ograniczonym stopniu moge zginac reke, zwyczajnie jakby przedramie z bicepsem sie "klocily o miejsce", oczywiscie uwazam to za uposledzenie i jestem troche w kropce, mam pytanie- czy sa na to jakies cwiczenia, w ogole czy chcac byc pakerem jestem skazany na "sztywniactwo" tu i ówdzie,
jakby ktos pytal to jestem ciagle czysty,
prosze kogos kompetentnego o odpowiedz
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
każdy rozrost powoduje zabranie wolnego miejsca na luz,ale będąc dużym nie trzeba być odrazu sztywnym, patrząc na niektórych kulturystów są oni lepiej porozciąganiż niz niektórzy sportowcy trenujący inne dyscypliny...
fakt jest taki ze przy dużym bicepsie i przedramieniu będziesz miał ograniczone ruchy ramienia szczególnie przy zgięciach, tak samo jak duże plecy w szczególności motyle będą sie gryzły z tricepsami, powodując to ze będziesz chodził z ramieniami szerzej roztawionymi od tułowia... wszystko to jest normalne w tym sporcie...

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7060
wszystko zalezy jak duzo masz ta lape i do jakiego kata mozesz ja maksymalnie zgiac
mozna oczywiscie lapke wyrzezbic i porozciagac ale to za duzo nie pomoze
taka juz jest cena posiadania duzej lapy

Zmieniony przez - Camo w dniu 2005-05-30 15:03:10

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2994
czyli tak jak myslalem, zadnej konstruktywnej rady, na łapie mam juz prawie 49 bo jestem na kreatynie i troche puchnę :), no i przestalem sie ruszac,
no to na bica trzeba bedzie tylko na sile zaczac cwiczyc zeby finalnie sie chociaz po karku mogl podrapac, ladne jaja z ta kulturystyka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lydki ugotowane w 4 minuty

Następny temat

Rzeźba...

Wiecej