SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

drostanolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11328

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23069
czesc
czy słyszłą z was ktos o czyms takim jak drostanolon??cena tez jest ciekawa ok 700-800zł za 20ml, 100 mg/ml

Hard core till death

Hard core till death

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 933 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14182
to Masteron.
chcesz o tym info - moge Ci podeslac linka
cena taka sobie, w kit. jak koniecznie musisz stosowac akurat ten srodek i wiesz ze to nie walek, to mozna tyle dac.
Napisz ktory to srodek i z jakiej firmy tyle kosztuje?

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6301


masteron,tylko ze dla piesków Cena taka sama jak u mnie.Z tego co wiem to bardzo dobry srodek i malo szkodliwy.

"Money Over Bitches"

"Money Over Bitches"

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39192
To o masteronie pisze szukała w przeglądzie sterydów anabolicznych, książka z roku 1997.

MASTERON
Jest bardzo wartościowym sterydem dla przygotowujących się do zawodu kulturystów. Zdobył sobie wielką popularność dzięki ciekawym właściwościom zawartej w nim substancji. DROSTANOLON PROPIONAT jest syntetyczna pochodny dihydrotestosteronu. MASTERON nie aromatyzuje w żadnej dawce i nie może być przemieniony w estrogen. Potwierdza to belgijski producent SARVA SYNTEX, który w ulotce nazywa MASTERON sterydem o silnym, antyestrogen nym działaniu. MASTERON jest głównie sterydem androgennym, tak więc kultu rysta może zwiększyć poziom androgenów bez ryzyka zwiększenia poziomu estio genów. Daje to gwałtowna, poprawę twardości i wyrazistości mięśni. Trzeba jednak pamiętać o tym, że MASTERON nie poprawi jakości mięśni automatycznie u wszystkich.
Aby to nastąpiło, poziom tkanki tłuszczowej musi być bardzo niski. W takim przypadku MASTERON może być decydującym czynnikiem pomiędzy gładkimi i pla skimi mięśniami oraz twardymi i wyrzeźbionymi. Z tego powodu używanyjest przed zawodami jako ostani "kop" dla mięśni. MASTERON jesl szczególnie efektywny w poleczeniu z takimi sterydami jak: WINSTROL, PARABOLAN, PRIMOBOLAN, OXAN DROLON i TESTOSTERON PROPIONAT.
Przeciętna dawka stosowana przez kulturystów to 1.00 mg trzy razy w tygodniu. Konieczne są częste iniekcje, gdyż DOROSTANOLON PROPIONAT jest szybko usuwany z organizmu. Dzięki temu jest również środkiem godnym polecenia przed testami. MASTERON posiada również działanie anaboliczne i pomaga zbudować wysokiej jakości mięsień. Jest więc środkiem bardzo wszestronnym.
Kulturyści, którzy chcą uniknąć zatrzymania wody i mają problem z podwyższonym poziomem estrogenu preferują MASTERON. W takich przypadkach MASIE RON należy przyjmować w dawce 1. amp. (100 mg) co drugi dzień. W połączeniu z PRIMOBOLANEM, WINSTROLEM i TESTOSTERONEM PROPIONATEM daje długotrwałe efekty. Kobiety nie używają go często. Te, które stosują go przed zawodami biorą 1 00 mg co 4-5 dni. MASTERON nie jest toksyczny dla wątroby, tak więc nie dochodzi do jej uszkodzenia. Ponieważ MASTERON nie zatrzymuje wody, podwyższone ciśnienie krwi i gynekomastia nie występują. Głównym problemem może być akna i możliwe przyspieszone wypadanie włosów, gdyż dihydrotestosteron jest bardzo podobny do androgennych receptorów w skórze na głowie. Belgijski MAS1 E RON zawiera w opakowaniu 2 amp. po 2 ml każda. Ampułki posiadają papierowe naklejki i są w wysuwalnym pudełku. Wytwórca dołączył również dwie piłki do ampułek. Opakowanie MASTERONU kosztuje na "czarnym rynku" 30-40 USD. Jak dotąd istnieje kilka podróbek.
Na polskim rynku ciężko dostępny ze względu na wysoką cenę.
Odpowiednikiem MASTERTONU jest rosyjski SILABOLIN 10 ampułek każda po 25 mg. Ma to nieciekawy wygląd ale działanie jest imponujące.


Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka

Następny temat

CLENBUTEROL- CO I JAK??? I CZY DOBRE??HELP!!!!

Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? Trening intuicyjny, czym jest i jakie są najczęstsze błędy? “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Split, dla kogo przeznaczony jest trening dzielony? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity Picie alkoholu a kulturystyka: fakty i mity  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami