SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

drazekm luźne wpisy i moje filmiki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51619

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 436 Napisanych postów 7083 Wiek 53 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 84806
Nie lubię dzienników bo są zobowiązujące do wpisów,a same wpisy z treningów są nudne,więc dlatego wymyśliłem taki tytuł wątku :)
Ogólny zarys na najbliższą przyszłość mam taki - do końca marca 2017r powrócić do wagi ciała ok.69 kg,po redukcji miesiąc temu było 60,7 kg
teraz jest 62,2 kg,na spełnienie tego zostało 8 miesięcy czyli 7 kg na 8 miesięcy wychodzi niecały kilogram na plus co miesiąc ale bez ciśnienia i o ile żadna choroba ani nic innego w tym nie przeszkodzi to powinno się udać.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-07-22 10:27:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2667 Napisanych postów 16918 Wiek 69 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 665984
Plan ambitny!
Na smalcu tego nie zrobisz!
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 436 Napisanych postów 7083 Wiek 53 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 84806
ojan
Plan ambitny!
Na smalcu tego nie zrobisz!

Janek to tylko powrot. do wczesniejszej wagi.
napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2667 Napisanych postów 16918 Wiek 69 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 665984
Myślałem, że chodzi Ci o zdobycie takiej ilości mięśni!
Jeśli chodzi tylko o wagę to śmiało zrobisz to na chlebie i smalcu z solą i czosnkiem!
1
napisał(a)
Ekspert
Skoro w tytule wątku "moje filmiki" to i pierwszy z wczoraj
Set drabinką wejścia siłowe,pompki na drążku,podciągnięcia i wymyki wszystko w tej kolejności od 1 do 4.
Dałem radę pełne do 4 ,a gdy zacząłem 5 to padłem na piątym wejściu siłowym.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-07-23 08:52:39
napisał(a)
Ekspert
Filmik z wczoraj,na tyle mam obecnie siły,lepiej raczej nie będzie tylko pewnie gorzej biorąc pod uwagę moje plany zwiększania wagi ciała

napisał(a)
Ekspert
Nie umiem pozować ale co tam wrzucę swoje nieudaczne napinki :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 238 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3101
drazekm
Nie umiem pozować ale co tam wrzucę swoje nieudaczne napinki :)

Imponuje mi twoja forma, sprawność.
napisał(a)
Ekspert
remcyk

Dzięki,a już myślałem że nikt tu nie zagląda :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 238 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3101
drazekm
remcyk

Dzięki,a już myślałem że nikt tu nie zagląda :)

Cały czas
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 518 Napisanych postów 6705 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 184595
Sporadycznie zaglądam na główną stronę, także mi umknęło.
Jestem!
Kibicuję!

Forma zacna i jeszcze jakby ten grymas zamienił się w uśmiech...

AKCJA CHARYTATYWNA: http://www.sfd.pl/Wyciskamy_z_Jaworem-t1163479.html 

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrata na wadze na wakacjach nie stosując diety i treningów

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 2 : Kto ma na SFD największą moc w nogach?

Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness Rich Gaspari skończył 55 lat! Rich Gaspari skończył 55 lat! Orkiszowa tarta ze szparagami Orkiszowa tarta ze szparagami Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! 7 ćwiczeń rozciągających dla osób z siedzącą pracą 7 ćwiczeń rozciągających dla osób z siedzącą pracą Rhodia rosea ALLNUTRITION - naturalny doping mózgu Rhodia rosea ALLNUTRITION - naturalny doping mózgu Maja Olszewska - ocena sylwetki Maja Olszewska - ocena sylwetki