SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

drętwienie głowy przyczyny

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2413

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10607 Napisanych postów 43004 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
co kilka tygodni boli mnie głowa w jednym i tym samym miejscu ale nie co dziennie mam takie ataki po ostatnim zdrętwiała mi połowa głowy co to może być czy jest to nie bezpieczne dodam jeszcze że ten ból jest pulsujący
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52628
nikt tutaj we wróżkę sie bawił nie będzie. Konsultacja lekarska jest niezbędna!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolano

Następny temat

uczulenie

Lody - porównanie okiem dietetyka cz. II Wywiad z Natalią Czajkowską Trening redukcyjny - intensywność Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich? 07-08.10.2017 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów - WYNIKI Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Zawodniczki bikini fitness w seksownej bieliźnie Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty?