SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dodatkowe suple pomogą?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
witam

ćwiczę od 3 tygodni - redukcja
25 lat
175cm
85kg przed startem treningu ( po 3 tygodniach waga spadła do 83,2kg
klatka piersiowa 105cm
barki 120cm
brzucho nad pępkiem 96 cm :((
biceps 35cm

trenuje 3 razy w tygodniu

trening obwodowy
klatka-->plecy->barki->triceps->biceps->nogi->brzuch

po treningu godzina aerobów

dieta
I posiłek
1 jajko
płatki owsiane z otrebami
wybrany owoc , rodzynki

II posiłek
ryż , pierś z kurczaka ,sałatka warzywna

III posiłek
warzywa
wybrany owoc , tuńczyk

IV posiłek
kasza, czasem ryba czasem piers -indyk , warzywa

V posiłek
twaróg pułtłusty, ciemne pieczywo

jako suplement stosuje treka - clenburexin 2

dni treningowe - na czczo 30min przed sniadaniem , 30 min przed treningiem 2x2 capsy
dni nietreningowe na czczo 30 min przed sniadaniem , 30 min przed obiadem 2x2 capsy

mam pytanie czy jest jeszcze jakis suplement który pomógł by mi zrzucić brzuch i resztę nagromadzonego tłuszczu??


dziękuje za podpowiedzi , pozdrawiam !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Suplementów jest dużo, ale nie można Ci nic polecić nie znając Twojej przygody z siłownią, i czy może już stosowałeś jakieś suplementy
Wypełnij
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html
I rozpisz diete z podziałem BTW, jak i jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383


1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek 25 lat
3) waga/wzrost 83kg\175cm
4) staż treningowy -parę lat temu ćwiczyłem rok czasu , potem brak czasu/ praca siedząca
5) cel cyklu -redukcja - zrzucenie głównie brzucha,poprawa jakości mięśni , uwidocznienie ich
6) stosowane już wcześniej suplementy- 1 cykl kreatyny - pare lat temu
7) stosowane wcześniej spalacze - brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od -brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny -nie stosuje
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) -nie wiem ??gdzie to się liczy?!
11)przewidziane finanse na cykl -parę groszy i tak wyjdzie w praniu
12) uwagi i sugestie -chwilowy brak, czekam na pomoc przecież
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
dodaje BF w okolicach 20-22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383


i jeszcze jedno zdjęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Stosowanie suplementów odchudzających, a zwłaszcza takich jak clen mija się teeraz z celem. Dopiero zaczynasz przygodę z siłownią, nie znasz w ogóle swojego organizmu i nie wiesz jak reaguje na różne bodźce. Dieta jest do poprawy, choć nie jest tragicznie. Widać, że nie zabrałeś się do tego byle jak.

btw. nie masz przypadkiem hiperlordozy kręgosłupa?

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
nie nie , takie zdjęcie - sam robiłem - sam jestem fizjoterapeutą i staram się dbać o kręgosłup :)

dzięki za uwagi :) czyli clena odłożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Tak, ja bym na Twoim miejscu go odłożył na czarną godzinę, jak już będziesz w późniejszym etapie redukcji, gdzie będziesz walczył o każdy spalony gram tłuszczu

Co do kaloryczności diety to ściągnij sobie dziennik vitalmaxa. wpisz w wyszukiwarce 'dziennik posiłków' i znajdziesz temat założony przez Darkthorn'a /nie wiem czy nie przekręciłem nicka/. Jest tam baza bodajże 1500 produktów i możesz również wprowadzić swoje.

Ja bym to ustawił na 2300kcal 2g białka/kg masy ciała, z 2,5g węgli, reszta tłuszcz i dorzuć jakieś aeroby/interwały w dni wolne od siłowni.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1383
dziękuje za WAŻNE DLA MNIE informację - no aeroby pewnie wrzucę , bardzo lubię biegać na bieżni i wiosłować także nie będzie z tym problemu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawy, korekty.

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium