SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

dobry trening na mase/??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1014

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1068
Mam pytanie,czy to jest dobry trening na mase??mam 19 lat cwicze 2.5 roku,ćwicze z panem od sks-ów z siłowni i teraz dął mi nowy trening,mianowićie łącze ćwiczenia,klatka prosta sztanga 10 róchów po tym odrazu rozpietki 10 róchów i odrazu wyciskanie hantelek, tak samo ze skosem.triceps też że robie jedno ćwiczenie i po nim inne odrazu.3 razy w tygodniu trening jedna partia mieśni raz w tygodniu.każda partia ma takie cwiczenia łaczone z innym.niewiemc zy to n dobre wyjdzie.dzieki z góry za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3444 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54604
moglbys to rozpisac normalnie bo nie za bradzo wiem o co ci chodzi
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2566 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10268
Rozpisz to wszystko po kolei bo nie idzie zrozumieć.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1068
wiec tak każde ćwiczenie po 3 serie:(kazdy"-"to jedno ćwiczenie,to są 3 ćwiczenia w jednym i są wykonywane odrazu po sobie,takie pompowanie,super seria jak kto woli)
WTOREK-
Klatka:-ławeczka prosta sztanga (10ruchów)po tym odrazu rozpietki na prostej(10róchów) i odrazu wyciskanie hantelek(takze 10 róchów)
-ławeczka skosna sztanga (10)rozpietki na skosie(10) i wyciskanie na skosie(10)
-no i brama na linkach na koniec (10)
Triceps;-sciaganie linki do dołu oburącz(10)odrazu jednarącz podchwytem(10) i po tym nachwytem(10)
-w opadzie tułowia jednorącz podnoszenie hantelka(10) i po tym odrazu to samo tylko z przekrceniem ręki(10róchów)
-i porecze(10)
CZWARTEK:
Plecy:wisołowanie na maszynie(10)piłownianie hantlem(10)
-wyciag do klatki(10)odrazu przechodze na sztange w opadzie(10)
Biceps:-łamana(10)naprzemian hantlami(10)i modlitewnik(10)
-oparty na kolanie hantlem(10) i linką po tym ściąganie(10)
MYśle że dalej nie musze pisać bedziecie wiedzieć o co chodzi:)
są to potrójne seria albo podwójne zależy,dzieki z góry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek

Następny temat

pytanko:P

Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Rosyjski Popeye Rosyjski Popeye Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Żurawina - właściwości i zastosowanie Żurawina - właściwości i zastosowanie Jak szybko zwiększyć masę mięśniową? Jak szybko zwiększyć masę mięśniową?