SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

dobór suplementacji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 337

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 223 dni Przeczytanych tematów 39
Siemanko. Jestem kandydatem do WSOWL we Wrocławiu. Chcę jak najlepiej wypaść na testach sprawnościowych, szczególnie chodzi mi o podciąganie. Na ten moment zrobię 11 podciągnięć siłowo, zależy mi żeby dojść do 21. Mam czas do połowy lipca. Od października ubiegłego roku ćwiczę planem Armstronga z 6 podciągnięć doszedłem do 11. Moim zdaniem marny wynik jak na tak długi okres. Czytałem na forum o suplementacji i wszędzie powtarzają że kreatyna i beta alanina czy tylko to ? Stosowałem już CM3 i staka Green Magnitude ale nie zauważam jakiegoś szczególnego progresu. Ćwiczę od poniedziałku do piątku, drążek+pompki, zawsze pod koniec tygodnia czuję cholerne zmęczenie na plecach. Co proponujecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 21399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141148
Proponuję:

1. Zacząć trenować całe ciało i nie trenować 5x w tygodniu.
2. Zmienić metodę, która ma pomóc zwiększyć liczbę podciągnięć na inną.
3. Skupić się na diecie i dołożyć jakąkolwiek inną aktywność np. bieganie czy basen.
4. Suplementacja jest moim zdaniem zbędna.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2017-03-12 10:12:23
1

DG

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4644 Napisanych postów 94038 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 660040
Same pompki i podciąganie to nie wszystko warto zaatakować inne rejony ciała, wykonywać pomocnicze ćwiczenia które polepszą siłe

po suplach nie był oprzyrostu bo trening słaby, i ciekawe jak odżywianie, to nie cudowne środki

Ciężko Ci będzie uzyskać dwa razy tyle na drążku do lipca
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Na basen jeżdżę raz w tygodniu. Gram w piłkę nożną, treningi mam dwa razy w tygodniu i raz w tygodniu gierka na orliku, także jeśli chodzi o bieganie to sporo biegam. 2 Dwa razy w tygodniu ćwiczę brzuch. Od stycznia przestałem chodzić na siłownię, bo brakuję mi czasu, uczę się do matury. Ćwiczyłem na siłowni przez rok. Jeśli chodzi i ćwiczeni innym partii mięśniowych mógłbym to robić w domu, w internecie nie brakuje propozycji na ćwiczenia. Diety żadnej nie mam, ale żadnych produktów zawierających puste kalorię nie jem. Zwykle codziennie mięso, produkty bogate w białko i węglowodany.
Czyli bez chociażby trochę zbilansowanej diecie nie ma co myśleć o większych efektach ?
Moglibyście mi coś doradzić jeśli chodzi o dietę ? Szukam tematów na forum związanych z dietą ale nie bardzo to ogarniam .
A jeśli chodzi o inny trening na zwiększenie liczbę podciągnięć, co proponujecie ? :)
2
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4644 Napisanych postów 94038 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 660040
Chociażby dodawać po mału obciążenia i się z nim podciągać. Wprowadzić serie negatywne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
anubis84
Chociażby dodawać po mału obciążenia i się z nim podciągać. Wprowadzić serie negatywne.

Ile razy w tygodniu powinienem ćwiczyć na drążku ? W każdej serii mam się podciągać jak największą ilość razy ? Ile serii wykonywać ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 631 Napisanych postów 4386 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 159353
mateuszek1797

A jeśli chodzi o inny trening na zwiększenie liczbę podciągnięć, co proponujecie ? :)

Wrzuć w google frazę "smarowanie gwintów"
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

napisał(a)
Ekspert
2 razy wystarczy, smarowanie ok jak sie ma drazek w domu
1

napisał(a)
Początkujący
_Szajba_
mateuszek1797

Wrzuć w google frazę "smarowanie gwintów"

Chodzę do szkoły, zazwyczaj wracam po 14 do domu, czy trening smarowania gwintów ma sens w tym przypadku ?
napisał(a)
Ekspert
No ale w czym Ci to przeszkadza

napisał(a)
Początkujący
anubis84
No ale w czym Ci to przeszkadza

w takim wypadku w ciągu dnia zrobię 6-7 serii po 6 powtórzeń i wydaje mi się że jest to zbyt mało by osiągnąć jakiś progres
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśniową

Następny temat

PUSH PULL 4dni redukcja

Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Zawodniczki bikini fitness w seksownej bieliźnie Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny 07-08.10.2017 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów - WYNIKI Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich? Leksykon suplementacji: Gotu Kola Trening redukcyjny - intensywność