SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doładowanie 25zl za plan na siłe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1562
chlopak wciągnij to nosem na początek http://www.kulturystyka.pl/atlas/  pozniej poczytaj jeszcze uloz cos i powinno wyjsc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1562
chlopak wciągnij to nosem na początek http://www.kulturystyka.pl/atlas/  pozniej poczytaj jeszcze, uloz cos i powinno wyjsc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mozna bylo pomoc tak odrazu? thx
lecz z tych 10 str tekstu wyczytalem ze do budowania sily sa 1-8 powtorzen a tu podales 10-12 wiec jak to?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Chłopie, nie dość, że zaśmiecasz forum kilkoma tematami to jeszcze tekstem typu nie mozna bylo pomoc tak odrazu? thx robisz z siebie kompletnego idiote bo to nie jest pomoc, to jest PRZEPISANIE linku który dałem ci conajmniej DWA razy i nie tylko ja.

NIE, NIE MOŻNA było tak od razu, napisałem ci tak tylko dlatego, że jak widzisz, większość osób irytujesz ty i zakładane przez ciebie tematy w których pytasz ciągle o to samo,większość osób tych "kumatych" po daniu im linka który dałem tobie, przeczytaniu tematu jakoś jest w stanie ułozyć sobie plan w którym nie ma nic do poprawy albo jest tego mało a ty nie dość, że zaśmieciłeś forum kilkoma tematami za co powienieneś dostać bana to jeszcze, masz pretensje, że trzeba było ci to PRZEPISYWAĆ praktycznie z linku który podałem bo tam jest DOKŁADNIE TO SAMO.
Nie trzeba jakiejś super wiedzy aby ułożyć sobie głupie FBW, już po przeczytaniu 10-15 tematów jesteś w stanie to zrobić ale większość osób albo jest tak głupia, że faktycznie nie rozumie tego i trzeba im wytłumaczyć albo są po prostu LENIAMI a z tego co piszesz wnioskuję, że własnie jesteś takim LENIEM.

Skoro przeczytałeś i wiesz lepiej to czemu nie ułozysz sobie planu i nie dasz do sprawdzenia ? Powtórzenia mają zostać.


Sory ale musiałem, jak mod skasuje to się nie obraże.


Pzdro



Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-05-26 21:34:35

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-05-26 21:35:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
virem zlap dystans do neta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1562
Silnybicu 8 powt. nie ma inaczej.

Budowanie siły.

Liczba treningów 3 lub nawet 4. W treningu nie stosujemy ćwiczeń izolowanych (staramy się je eliminować), natomiast trening cały opiera się praktycznie na wolnych ciężarach. Liczba powtórzeń to od 8 do 1 w serii. Na duże grupy stosujemy od ok. 8-10serii na małe 6-8 (oraz 2-3 serie rozgrzewkowe). Przerwy między seriami od 120-300sekund (2-5minut!).

Chłoń wiedzę... wszystko jest na sfd. wystarczy chcieć.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Viren dałeś się sprowokować, rozpisałeś mu plan i koleś poprostu na ciebie leje ;-p...

Szkoda twoich nerwów na tego cepa.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Cycu_ś

Ja mam dystans do neta ale takie zachowanie jest conajmniej irytujące bo WSZYSTKO jest na forum, miał linki, wszystko podane na tacy

A zakresy powtórzeń 1-6 i 8-15 to umowne zakresy siłowe i masowe, na początku jednak stosuje się wyzsze zakresy.

kaczuch18

To jest praktycznie PRZEPISANE a napisanie tego planu zajęło mi około minuty, więcej czasu zmarnowałem na czytanie jego tematów i dawanie linków bo chciałem, żeby to zrozumiał i się czegoś nauczył...


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-05-26 21:41:24

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-05-26 21:41:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak serio to jestem leniem xd sorka za all itp itd;p Viren thx za pomoc ;] dziekuje i innym tez xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4709
Viren zapomiales o czyms





podac nr telefonu :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastój klatki

Następny temat

Trening split dwudzielny ogólna rozbudowa ciała.

WHEY premium