SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

diety na spalenie tkanki tłuszczowej

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10616 Napisanych postów 43341 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
witam wszystkich. Czytałam mnóstwo artykułów na temat spalania tkanki tuszczowej z brzucha i boków ale juz nic z tego nie wiem:( chodze do szkoły i rzadko mam czas na treningi:( nie chce brac zadnych suplementów. prosze pomózcie co mam zrobic!!!!!! :(:(:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2237 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 33857
0.Ankieta by sie zdala ale ok...
1.Wyliczasz zapotrzebowanie kcal.
2. Odejmujesz 400 kcal.
3.Ukladasz diete/ dzial odchudzanie/ czytaj posty podwieszone.
4.Zacznij od areobow 3x w tyg biegi po 30 min.
5.Najlepiej dodac trening silowy to przyspieszy proces redukcyjny.
6.Polecam czeste codzenie na basen/plywanie i ogolnie duzo ruchu.
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hrjhhj

Następny temat

no teme

Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu?  Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka “The Biggest Loser” -71kg! Niezwykła przemiana Australijczyka Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki?