SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

diety brak - co wszamać(?)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 978
nie mam niestety mozliwosci wcinania okreslonych produktow w okreslonych ilosciach o okreslonej porze... ale mogl by ktos doradzic co wcinac przed, po treningu - trening na mase?
tylko nie proponujcie produktow z kosmosu...
...mieszkam w malej miescinie i nie mam pieniedzy...

mały wielki chłopiec:P

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
jeśli mieszkasz na wiosce to masz kury a kury dają jajka juz masz jakies źródlo białka krowy pewnie tez masz i masz mleko do płatków owsianych ziemniaki napewno tez co roku z całą rodziną jestescie w polu i zbieracie do koszyka a potem na wóz wsypujecie ser biały zółty mięsko jakies tez sie znajdzie mama kurke moze zabic na obiad hehe a w ostateczności pasza dla świn oczywiscie zartowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
od jednego dwoch posilkow nie przytyjesz :) ogulnei zastosuj sie do 10 wskzowek zywieniowych i staraj sie jesc ponad swoje zapotrzebowanie to bedziesz tyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html
Zpoznaj sie z tym tematem

Jako posilki okolotreningowe dajesz Wwzlozone+bialko np. ryz brazowy+wolowina przed trenigniem.
A po treningu ryz bialy/makaron durum czy ziemniaki+piersi kurczaka

Zapoznaj sie dokladniej z podanym tematem

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
https://www.sfd.pl/Przyklady_posilkow-t396586.html
hej wyzej podalem link do tematu w ktorym zamiescilem przyklady jedzenia

no Pain no Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny twaróg

Następny temat

ułozy mi ktos diete?

WHEY premium