SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna do weryfikacji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 410
Witam!
Od marca przechodzę na redukcję. W związku z tym wprowadzam ujemny bilans kaloryczny. Mój BF to około 18%.
Wzrost - 186 cm
Waga - 85 kg
Moja planowana dieta to:
1. 400 ml mleka/80g płatków owsianych górskich/25 gram odżywki białkowej
2. 120g grillowanej piersi z kurczaka bez skóry/50g ryżu lub kaszy jaglanej + brokuły/pomidory/ogórek szklarniowy/kalafior etc. + 15 g oliwy z oliwek
3. jajecznica lub omlet z 4 jajek (przedtreningowy) + jabłko
4. 120g grillowanej piersi z kurczaka bez skóry/50g ryżu lub kaszy jaglanej + brokuły/pomidory/ogórek szklarniowy/kalafior etc. + 15 g oliwy z oliwek
5. 150g twarogu chudego/200g serka wiejskiego + 25g odżywki białkowej

Razem wychodzi około 2150kcal. BWT to około 185/210/65
Pytania:
1. Czy dieta jest prawidłowa? Co o niej sądzicie?
2. Myślałem nad zamianą miejscami posiłków numer 2 oraz 3, ale posiłek numer 2 będę jeść w szkole, więc z jajecznicą mogłyby być problemy.
Proszę o porady, mile widziana konstruktywna krytyka :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 410
Zapomniałem dodać, że będę wykonywać trening 4 dniowy taki sam jaki stosowałem na masie, ale z jedno minutowymi przerwami między seriami, do tego dwa razy w tygodniu interwały biegowe : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 410
Dieta :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Ile kcal bylo na masie ?? jak startujesz z 2100 to na ilu planujesz skończyć ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 410
Na masie było około 2800-3000 kcal. Myślałem nad tym, żeby przez cały okres redukcji trzymać tą samą ilość kalorii. Czy to błąd? Faktycznie, rzucam się na głęboką wodę, przyznaję. Czy idą za tym jakieś problemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Lepiej poczytaj na temat redukcji zanim się za to zabierzesz ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie w diecie!

Następny temat

KURNA Co robic;/

WHEY premium