SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Bardzo proszę o sprawdzenie i doradzenie co w mojej diecie jest nie tak. Przeczytałam podwieszone zasady, ale nie jestem pewna czy będzie ok.
Jestem nastawiona na sporą redukcję, zaczęłam biegać, ale nie chciałabym przeciążyć stawów, myślę o dołożeniu roweru.
Co do jadłospisu to jak widać mam problemy z jedzeniem wczesnie rano, wpychanie na siłę kończy się wymiotami.


Wiek :30
Płeć : kobieta
Wiek : 30
Waga : 85
Wzrost : 163
Aktywność w ciągu dnia : praca siedząca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu HIIT bieganie po 30min
Odżywianie : mam słabość do słodyczy
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej :bieganie, basen, rower stacjonarny
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : niskowęglowodanowa a potem jojo

Przyjmę wszelkie sugestie, jestem amator i to moje pierwsze podejście do liczenia kcal i reszty, proszę o wyrozumiałość.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Skoro zapotrzebowanie wyliczyłaś na 1900kcal to czemu dietę układasz na 1100?
Dorzuć więcej białka na śniadanie, na kolację to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1959
Białko podbij do powiedzmy 120, tłuszcze 1g na kg czyli 85g reszta w węgle, 160-170g. Nie ucinaj kalorii bo zwolnisz przemianę materii a to nie pomoże w spaleniu tłuszczu. Ustal sobie dietę na 4 posiłki. Poza tym cała twoja dieta jest do wymiany. W każdym posiłku staraj się mieć i źródło pełnowartościowego białka jak i węgli i tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68
Dzięki chłopaki, trochę dorzuciłam, będzie teraz lepiej?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1959
Ogólnie jest dobrze, tylko te pieczywo tostowe to tak nie bardzo. Najlepiej jakimś chlebem żytnim zastąpić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białe pieczywo czy żadne?

Następny temat

Twaróg na redukcji

WHEY premium