SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna do dużej poprawy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Wiek: 17
Waga:70
Wzrost:177cm

Link do innego tematu z opisem itp: Tu wprowadź tekst linku...

Tak wiem dieta pozostawia jeszcze sporo modyfikacji, ale nie mam pojęcia co mógłbym jeszcze tutaj wcisnąć. Przydałoby się wiecej białka i tłuszczy, co o tym sądzicie?
Czy mogę zamówić jakieś białko WPC czy coś?


W posilku 2 i 3 to sa kanapki w szkole daje tam tez mieso, domowej roboty bez chemii itp, ale niesstety nie znam ich rozkladu b/t/w
Założyłem drugi temat, bo w JUNIORACH jest ogólny, a tutaj ds. diety.



Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2013-02-26 19:02:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
Ty na pewno redukcji potrzebujesz? poza tym z ta iloscia kalorii to glodowka jest. weglowodanow jak na lekarstwo. bialka tez malo, tluszczu mozesz dolozyc. dorzuc tego ryzu bo kobiety jedza wiecej niz 25g na raz. ryz zamieniaj na makarony pelnoziarniste i kasze. skrzydlo kurczaka jedz od czasu do czasu, normalne mieso wcinaj, piers, schab, poledwica. albo jakies tlustsze bo i tak masz za malo kalorii. ryby tez jedz ba sa zdrowe. i orzechow mozesz dorzucic. nie boj sie tluszczy, nie tyje sie od tluszczu tylko od nadmiaru kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Redukcja konieczna. Zobacz temat w JUNIOR-ach są tam foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
masz priorytet na redukcje to ok, kazdy ma swoje cele :). niemniej rady ktore napisalem sa aktualne. nie mozesz az tak nisko zjechac kaloriami. bo na dobre to nie wyjdzie, zwlaszcza ze pewnie za jakis czas bedziesz chcial lapas sucha mase. ten art polecam http://potreningu.pl/kobieta/artykuly/1619/co-tak-naprawde-mi-grozi-jesli-schudne-zbyt-szybko

Zmieniony przez - Corsairs w dniu 2013-02-26 19:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Zmienione.
W posiłku 2 i 3 zrobiłbym np taką pastę rybną dając makerelę wg. tego przepisu: http://www.zajadam.pl/kanapki/pasta-rybna-srodziemnomorska

i jak?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
juz troche lepiej, pasta rybna podbije kalorie ale wedzonej ryby nie ma co jesc codziennie. liczyles moze jakie masz zapotrzebowanie aby utrzymac wage? bo powinienes obliczyc i odjac na start z 300 kalorii od tego co wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
tak by utrzymac wage wyszlo mi ok 2600kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie diety

Następny temat

Buty do biegania asics

WHEY premium