SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 193
Witam!
mam problem ponieważ idę do internatu a wiadomo że tam jest codziennie coś innego do jedzenia więc nie mogę sobie ułożyć konkretnej diety i nie wiem czy dokupić sobie jakiegoś gainera czy coś bo nie chcę zmarnować tego co już zbudowałem.
Proszę o pomoc!
Moje dzienne zapotrzebowanie to 2500kcal a wątpię że tam w tych obiadach itp. będzie tyle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jakąs tanią lodówke i małą kuchenke chyba zmontujesz sobie do pokoju, mozesz kupic białko w celu uzłupelnienia, bo domyslam się, ze na obiady nie zawsze będzie mięso dasz sobie rade jak będziesz chciał

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 193
taką mini lodówke może bym załatwił ale nie wiem czy na takie coś jest zgoda bo trochę prądu żre takie coś.
ale jeżeli nie to co mam na gainerach i batonikach żyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bialko kup, są spozywczaki w nich sery ryby , owsiane itp
polecam grill elektryczny

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 193
Ale załużmy że rano jem śniadanie potem ide do szkoły to mam wziąść białko czy carbo czy gainer? i czy może być już rozrobione? a potem obiad i potem jaką odżywkę? i co przed i po treningu i potem kolacja i co na noc?
Będe dysponował
carbo gainer białko cell pump jakieś mono bcaa i witaminki i może jakaś guarana ale słyszałem że to podwyższa stres to niewiem sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
mysle, ze najlepiej będzie kupic gainer, ewentualnie gainera jakiegos dobrej jakosci, reszte skąłdnikow kupisz w spozywczaku tak jak s.m.p.a napisał

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 193
a takie pytanie mam jak bym nie miał dobrej diety i wcinał gainery kreatyne itp. i potem by się skończyło a ja nadal ćwiczył to spadaki były by duże?
i czy np. 1 miesiąc wystarczy żeby coś nabrać i potem był zrobił miesiąc przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tiren z takim podejściem proponuje dać sobie spokój ze wszytskim

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 193
sorry za moją głupote ale ja już sam się wtym wszystkim się gubie chcę się nauczyć czytam dużo tematów ale i tak nie rozumiem wysztkiego.
Przez ten internat nie moge sobie ułożyć tej diety nawet jeśli był miał tą lodówke to i tak w niej dużo się nie zmieści a takiej dużej nie będe tam tachał :( dlatego ostanim ratunkiem są odżywki.
niewiem doradzcie mi co mam robić.
Moje dane
16lat
58kg
175cm
ogólnie chudy jestem i brałem dwa lata temu mega mass potem jakieś kreatyne za 10zł i rok temu znowu białko + creatyne i trochę żałuje bo efektów dużo nie dało dlatego nie chce drugi raz popełnić tego błędu ale wtedy prawie nic nie jadłem oprócz gainera a teraz będe chodził na te obiady itp i chciabym się czymś wspomóc.
PRoszę o pomoc!
Przyznam sog'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 193
znalazłem na allegro lodówke mini pojemność 5l
i grill elekrtyczny i mam takie pytanie co bym mógł np. zrobić odrazu powiem że kurczaka zrobić nie potrafie ani ryby jedynie co to konserwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proste jak budowa cepa bierzesz folie przyprawiasz rybę przyprawami i dajesz do nagrzanego grilla na 10 min i gotowe kurczka kroisz jak Ci pasuje najlepiej w cienkie pasy i tak samo tłustsze mięso np karkówka możesz bez folii robić
na necie jest masa przepisów

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po treningu

Następny temat

Tkanka tłuszczowa

WHEY premium