SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

dieta pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 465

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 943
Witam mam 17 lat , wzrost ok 170cm ob.pasa 88cm . Mój staż na siłowni to ok 1.5 roku obecny trening to push&pull . Chce sobie ułożyć dietę i nie wiem jak ja urozmaicić bo moje zapotrzebowanie wynosi 2996.86 kcal a z moich wyliczeń wychodzi 2239 kcal prosze o pomoc z dieta z góry dzieki :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5983
Cześć , na wstępie jaki masz cel masa czy rzeźba czy ogólnorozwojowy trening . mało białka, węgle ok, mało tłuszczu, najważniejsze jest śniadanie i posiłki okołotreningowe, jeżeli masz blender to zmiksuj sobie te płatki rano z mlekiem dodaj banana i 125g (pół kostki) chudego białego sera, posiłek 2 dodaj pare plasterków wędliny chuda szynka czy coś , reszta posiłków urozmaić , gdzie ryba tuńczyk , filet itp , kasza i ziemniaki są b dobrym źródłem weglowodanów, błonnik warzywa , owoce, zresztą zajrzyj na moją diete to może da ci jakiś pomysł ja robie masę w tym momencie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5983
to przykładowe tylko dzień treningowy i dzień wolny

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 943
moim głównym celem jest masa tylko z tego co obliczyłem na kalkulatorze po treningu mam 22 % procent tluszczu i chcialbym to zgubić , oczywiście ze ryż bedzie sie zmieniał z ziemniakami itp tak samo kurczak z rybami itp
napisał(a)
Początkujący
i mam jeszcze takie pytanie jesli moje zapotrzebowanie wynosi 2996 kcal to ile powinno ich byc zeby masa rosła ?:)
napisał(a)
Początkujący
postaraj sie w każdym co 3 godzinnym posilku zjaść min 30g białka kilka dni i wejdzie ci to w taki nawyk że na słodycze lub smalec to nawet nie spojrzysz, jeżeli masz problem z produktami białkowymi kup sobie odżywkę białkową żadnych gainerów bo to głównie cukry, ja sobie gotuję na zapas dzień przed pracą mam przygotowane wszystko w lodówce rano złapie co trzeba i wychodze bez zbędnych pierdół , jedz dużo gotowanych jaj na twardo to z tym złym cholesterolem to mit.
napisał(a)
Początkujący
+ 200 do 600 czasem 800 kcal więcej zależy od tego co robisz za dnia, jak intensywna aktywność
napisał(a)
Początkujący
a i jeszcze jedno postaraj się zamienić ten chleb zwykły na jakiś pełnoziarnisty zamienić słonecznikowy czy coś wiem nie ten sam smak ale idzie się przyzwyczaić
napisał(a)
Początkujący
Daj znac czy choc troche pomoglem ' Pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
pomogłeś pomogłeś i dałeś dużo do myślenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kółko/wałek do ćwiczeń.

Następny temat

kilka pytań o redukcji ;)

Leksykon suplementacji: Tribulus Terrestris Wywiad z Moniką Biedką Jaki budyń wybrać? Lee Priest w szpitalu! Ulisses Jr. po raz pierwszy w Polsce! Low Carb - założenia, efekty, jadłospis Czy SAA mają wpływ na syntezę kolagenu? Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi?