SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta ocena

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
Wiek : 30
Waga : 89
Wzrost : 180
Staż treningowy: siłownia pare lat ale nigdy nie było to poparte dietą
Obwód pasa 100
Obwód klaty: 103
Obwód uda: 61
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): fbw 3x tyg.
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłka
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: -
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis: redukcja ,
zapotrzebowanie 3200kcal
dieta na około 2700
B-2,2g/kmc
T-09-1.3g/kmc
W-do 3g/kmc
w ten sposób odżywiam sie od około 2 tygodni ,fbw 3x w tygodniu narazie waga ,obwody bez zmian ,do każdego posiłku spożywam około 200g warzyw, nie wiem czy nie obciąć węgli i jak je obetne czy musze wtedy podniesc bialko albo tłuszcz zeby bilans kaloryczny sie zgadzał?
typ sylwetki ektomorfik z brzuszkiem





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie jest ładnie ale postaraj się w ostatnich posiłkach unikać węgli a dwa - codziennie (nawet dwa razy dziennie) ładujesz białko z prochu... to konieczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
białko biore z reguły do śniadania bo robie koktajl dobre bo szybkie sniadanie , w sumie proch moge ograniczyc ,i jeszcze te węgle czy ich ogólna pula nie jest za duża?bo zeby tyle zjesc musze sie mocno zmuszac

Zmieniony przez - strzeleccc w dniu 2013-07-23 00:21:03
najbardziej zależy mi na ustaleniu proporcji BTW tak mi chodzi po głowie B200 T100 W- DNT 150-DT 200 wtedy kcal były by ok 2300-2500 ale czy dobze mysle czy tylko mi sie zdaje

Zmieniony przez - strzeleccc w dniu 2013-07-23 14:03:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODZIEŻ GYMSHARK

Następny temat

Słaby kręgosłup - używać pasa?

WHEY premium