SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta niełączenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
Witam

Mam pyatnie Lekarz zabronił mi spożywania węglowodanów z białkami gdyż moj układ pokarmowy tego nie może przetrawić. Czy mozecie mi podać jakąś przykładową dietę tak żeby białko i węglowodany były osobno
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
obiad: kasza gryczana z sosem plus gotowana marchewka plus papryka Kolacja sałatka warzywna z chlebem razowym Do tego PRzekąski 2 -3 razy dziennie w postaci owoców : banan jabłko śliwka węgierka pomarancze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
informacje które podajesz są niewystarczający żeby udzielić konkretnej odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2013-10-10 20:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
może ktoś podać przykładową dietę niełączoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1108 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6982
Podam ale jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
potrzebuje na dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1538
Musiałbyś zrezygnować z wszystkiego co ma węglowodany oprócz niektórych owoców bo każdy taki produkt zawiera już białko. Niby jakbyś chciał to zrobić? Jeden dzień jesz tylko kurczaka z oliwą a w drugi jabłka z oliwą?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
Nie rezygnuje z węglowodanów tylko nie jem ich razem z białkami osobno np mięso z warzywami a osobno makaron z sosem, ważne żeby nie jeść np ziemniaków z mięsem tak ja to rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1538
makaron sam w sobie ma trochę białka więc nic to nie da tak samo jak to ze zrobisz jakieś 3h odstępu bo i tak na końcu te dwa posiłki się wymieszają :) tak na chłopski rozum

Zmieniony przez - Hans Landa w dniu 2013-10-11 11:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
dokałdnie tak samo myślałem jak ty ale czytałem ze białka trawią sie 4 godziny a skrobia 2 godziny wiec te posiłki po takim długim odstępie sie nie wymieszają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1538
co niezmienia faktu ze i w ryzu i w makaronie i w chlebie masz trochę białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 634
Może ktoś podać przykładową dietę tego typu co je na śniadanie obiad i kolacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabezpieczenie przed utrata miesni. Białko?

Następny temat

Zdrowy sposób żywienia do oceny.

WHEY premium