SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na redukcje ro oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Aktualnie trenuje na rzeżbę.Dietę staram się trzymać bardzo.Napisze moja dietę którą cały czas midifikuję i chciałbym się zapytac co o tym sądzicie :)Na czczo 2 caps clenburexin,puzniej sniadanie 4 jajka gotowane 2 kromi chleba razowego żytniego+2 caps omega 3.Drugie sniadanie 2 kromki chleba razowego +2 plasterki poledwicy wieprzowej +50g twarogu 0%.Obiad 250 g gotowanej makreli +2 kromi chleba razowego+2 caps omega 3.Przed treningiem 50g ryzu +2 caps clenburexin.Po treningu 50g ryzu +30g bialka ostrowi wpc 80.Godzine przed snem 100 g twarogu 0 %.Prosiłbym o opinie czy to się nadaje przy mojej wadze czy niebardzo.Dodam poniżej jeszcze trening:
Poniedziałek,klatka :
Wyciaskanie na ławce skośnej:5x12
Wyciskanie hantli na skosie:3x15
Ściąganie linek na bramie:3x12
Rozpiętki na ławce skośnej:3x10
Wtorek,plecy:
Wiosłowanie sztangą:4x10
Sciąganie drążka w szerokim chwycie do klatki:5x12
Podciąganie na drążku w szerokim chwycie:3x6
Środa,barki:
Unoszenie sztangi do brody :4x12
Unoszenie hantli na boki:3x15
Unoszenie hantli w opadzie:4x15
Wznosy ramion ze sztangą:4x10
Czwartek,triceps/biceps:
Wyciskanie francuskie siedząc zza głowy:4x12
Prostowanie rąk na wyciągu:4x12
Uginanie ramion ze sztangą:5x10
Modlitewnik:4x12
Piątek,nogi:
Przysiady ze sztangą 4x12
Wznosy na palcach:3x20
Prostowanie nóg na maszynie:4x15

Do tego po każdym treningu biegi po 30 min,na więcej narazie nie pozwala kondycja;/Oraz ćwiczenia na brzuch ABS 2 poziom.Dodam jeszcze że jestem jeszcze uczniem i nie mam za bardzo pieniędzy na dokładniejszą dietę więc co o tym myslicie bądz zaproponujcie rozsądną cenowo dietę :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 76

Wzrost: 178

Obwód klatki: 98

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 84

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: brak

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: biegi 5x 30 min

Odżywianie: co nie me nie lubie dieta to dieta :)

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: all w temacie podane

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: obecnie to co w temacie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: rozne

Zmieniony przez - barteczeq9 w dniu 2011-06-02 23:06:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 791
Wypisz tą dietę w słupku z podziałem na sniadanie itp. Tak ulałeś ten post że czytać nie idzie. A policzyłeś zapotrzebowanie kcal i mikroskładników ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 867
Sądząc po wymiarach, obwodach i wadze to nie masz z czego redukować.

W tym menu co napisałeś wo oczy od razu rzuca się za duża ilość chleba.

Jedz zdrowo, zbuduj kilka kilo mięśnia i wtedy możesz spróbować coś zredukować za rok lub dwa

Czego byś nie robił, zawsze bądź sobą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
...puzniej (później!!!)sniadanie 4 jajka gotowane 2 kromi chleba razowego żytniego (jak masz pewny chleb albo swojski to ok)+warzywa!.Drugie sniadanie 2 kromki chleba razowego +XXXgr mięsa/ryby + warzywa.Obiad 250 g gotowanej makreli +2 kromi chleba razowego+(tutaj o-3 nie potrzebne, w rybie jest jest sporo).Przed treningiem 50g ryzu brązowego + XXXgr mięsa/ryby.Po treningu 50g ryzu +30g bialka ostrowi wpc 80. (A gdzie posiłek po treningowy?!) Godzine przed snem 100 g twarogu 0 %(lepszy będzie półtłusty no i tutaj możesz wrzucić o-3)/// nie patrzyłem na rozkład b/t/w to musisz sam sobie ustalić

to takie poprawki na szybko ale ogólnie to masz lipnie ułożoną tą dietę, poczytaj najlepiej jeszcze tematy podwieszone tam masz elegancko wszystko wyjaśnione, oblicz sobie koniecznie zapotrzebowanie kcal, rozkład w diecie b/t/w

PS i na przyszłość pisz po polsku i czytelniej jak byś mógł

Zmieniony przez - kowalukf w dniu 2011-06-03 08:19:12

Twoje wymówki są śmieszne.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase oceńcie sami.

Następny temat

Jogurty

WHEY premium