SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

dieta na redukcje do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2177

Formularz - Proszę o pomoc

17

Waga

75

Wzrost

175

Staż treningowy

15miesiecy

Obwód pasa

87

Obwód klatki piersiowej

111 (+/- )

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

basen 2godziny w tyg

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia, aeroby, basen

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

na masę;)

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

redukcja tkanki tłuszczowej/rzeźba
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1499
Jestem endo/mezomorfikiem. Wczesniej przez 4miech masowałm ale teraz chce zredukować i wyrzezbic to co wyhodowałem;)
Co jest do poprawy w tej diecie? Jakieś suplementy kupić; bcaa, białko?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 756 Napisanych postów 37237 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 199517
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1499
Te mleko i banana chciałem zmielic/zmiksowac z migdalami, czyli lepiej wywalic? Jakies suple kupić?
napisał(a)
Początkujący
Ale wgl mleko wywalic czy tylko w 3 posiłku?
napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1326 Napisanych postów 27714 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 205185
jeśli masz stosunkowo wolny metabolizm i tylko basen 2 razy w tygodniu
To bym zmniejszył znacznie ilość węglowodanów
Oczywiście z taką ilością możesz wystartować ale bym zmniejszał stopniowo
napisał(a)
Początkujący
Jakieś aeroby ile razy w tyg?
napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1326 Napisanych postów 27714 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 205185
ja bym polecał po prostu trening siłowy + aeroby /interwały
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 756 Napisanych postów 37237 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 199517
ja bym na razie nie zmniejszał wegli tylko zaczał stopniowo podwyższac aeroby dopiero potem ciać z jedzenia , mleko bym całkiem wywalił , no i jak banana wywalimy to i troche wegli poleci

suple to bcaa na pewno ci sie przyda

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2014-12-21 12:10:51
napisał(a)
Początkujący
Ile razy w tyg trenować dana partie raz czy dwa razy?
Te mleko w pierwszym posiłku mogę dac? Bo jednak do płatków się nada;) Wpc będę mieszał oczywiście z woda

napisał(a)
Początkujący
Aeroby przed czy po treningu? Wystarczy na początek 45min 2 razy w tyg + ten basen?
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5378 Napisanych postów 136658 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 896885
ja bym dal na start po kazdym silowym z 20min+basen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję wachowej Porady.

Następny temat

***Wesołych i Spokojnych Świąt***

Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Linsay Christiansen - wyjątkowo ponętna trenerka jogi Paweł Głuchowski będzie tatą! Paweł Głuchowski będzie tatą! Jaką kaszę najlepiej wybrać? Jaka kasza jest najzdrowsza Jaką kaszę najlepiej wybrać? Jaka kasza jest najzdrowsza 5 doskonałych wysokobiałkowych produktów dla wegetarian 5 doskonałych wysokobiałkowych produktów dla wegetarian Legalne białkowe "Oreo" Legalne białkowe "Oreo" Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Fenkułu - także na świąteczne przejedzenie Jem Wolfie “za gruba, za chuda czy w sam raz”? Jem Wolfie “za gruba, za chuda czy w sam raz”? Co to jest próg leucynowy? Co to jest próg leucynowy?