SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta i trening dla grubego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

103

Wzrost

183

Cel treningowy

spalenie tkanki tłuszczowej

Staż treningowy na siłowni

2 miesiące
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Witam.
Mam 18 lat, 183 cm wzrostu i 103 wagi.
Mógłby ktoś mi pomóc w dobraniu odpowiedniego treningu i diety. Zacząłem chodzić na siłownie i nie mam pojęcie jaki trening rozpocząć.

proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3449
Na początek możesz robić trening obwodowy ACT. Znajdziesz bez problemu na forum co i jak ;] Do tego jakiś trening aerobowy (rower, bieganie, pływanie itp.). Diety nikt Ci nie ułoży, nie ma tak dobrze ;) Trzeba dać trochę od siebie. Zapraszam do działu Odżywianie, poczytaj tematy podwieszone, ułóż dietę i wrzuć do sprawdzenia (w odpowiednim dziale)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3449
Cieszę się, że mogłem pomóc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening *masa*

Następny temat

Powrót po kontuzji

Wiecej