SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta help

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 273
Witam od kilku tygodni próbuję sam sobie ułożyć dietę na masę. Mój wzrost to 178 cm i waga to 74 kg. Przeczytałem już masę artykułów o tym jak ułożyć sobie dietę lecz wciąż mi nie wychodzi. Moje zapotrzebowanie kaloryczne przy ćwiczeniu na siłowni wynosi 2160 kalorii dziennie, a wiec żeby zbudować masę muszę spożywać na początku około 2460 kalorii rozłożonych na 150 g białka, 155 g węglowodanów oraz 124 g tłuszczy. Podczas moich starań w ułożeniu sobie diety wychodziło mi za dużo węglowodanów i za mało białka i tłuszczy i szczerze mówiąc poddaję się i piszę właśnie do was z prośbą o ułożenie mi diety pod to moje zapotrzebowanie na to wszystko. Widziałem jak niektórzy na forum sobie pomagali na forum i ich diety były ułożone dobrze lecz niestety nie mogłem na nich wzorować. Po proszę gotowca i tak warto ją ułożyć bo będę się jej trzymać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
Diet tu nie układamy, a jedynie poprawiamy twórczość własną. Jeżeli chcesz by ktoś zrobił to za Ciebie, musisz liczyć się z płatnymi usługami - trenerzy/dietetycy udzielający się na sfd – większość moderatorów(kontakty w podpisach), lub płatna usługa potreningu.pl.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 


Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu diety na mase

Następny temat

dieta na redukcje

WHEY premium