SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta fightera do oceny i jak są błędy to poprawcie mnie ;p

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
moja dieta do trenowania SW i siłki dzień treningowy w nie treningowe inaczej łykam suple jak są a jak ich nie ma to po prostu nie ma ich w diecie dane macie w profilu moim celem jest utrzymanie i zwiększenie wagi jak sie da



8;30 jak są to suple
Kreatyna 1tab jak jest SW / 3-4tab jak siłka w tym dniu
1tab tribulusa

9 ;00 śniadanie I ;
1 Litr Mleka 2%
płatki z musli ok. 100 g
+ witaminy i tran

11;30 śniadanie II ;
Kanapki z białym serem lub z szynką drobiową
Średnio 5 skipek i staram się do tego dokładać warzywa

13;30-14;00 obiad ;
Porządny kawał mięcha czyli filet z kurczaka(smażony), wołowina(gotowana) , indyk(smażony/gotowany) staram się omijać wieprza(jak jest to smarzony) (coś koło 120 paru gram)
Do tego na przemian ryż/kasza/makaron (woreczek ok. 100g) i czasem ziemniaki lub kluski typu szagutki , śląskie i takie tam
I do tego wszystkiego warzywa (surówki i takie tam)

16;00 i 18;00 Przed i po treningu
Carbo 2 porcje jedna przed i jedna po (czyli coś koło 50g na porcje)
1tab tribulusa (przed treningiem)
2tab kreatyny lub 3-4 zależy od treningu (przed i po treningu)

19;00 jak wracam po treningu;
Jak coś zostało po obiadku to to samo co na obiad
Lub
Worek ryżu/kaszy do tego ser lub jakieś napotkane w lodówce mięso coś koło (100 g tego mięcha)

22;00
Kolacja ;
zazwyczaj jajecznica z 4-6 jaj lub serek biały około 200-250 g

0;00
Przed snem ;
litr mleka 2%
i jak są suple to
ZMA

oceniajcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
no dobra myślałem że coś innego jest żle to dla pewności dałem do sprawdzenia ale jeśli chodzi tylko o to mleko to czymś to zastąpię no i o to żebym jadł więcej gotowanego mięcha a nie smażonego dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Supli Ci nie ocenię bo jeszcze nie mam w tym doświadczenia, jedynie dietę

8;30 jak są to suple
Kreatyna 1tab jak jest SW / 3-4tab jak siłka w tym dniu
1tab tribulusa

9 ;00 śniadanie I ;
1 Litr Mleka 2%
płatki z musli ok. 100 g
+ witaminy i tran

Jak musli to bez cukru (lepsze owsiane), mleka mniej - 300 ml, dodaj jakieś białko - np jajka gotowane.


11;30 śniadanie II ;
Kanapki z białym serem lub z szynką drobiową
Średnio 5 skipek i staram się do tego dokładać warzywa

Jak wędlina to tylko dobrej jakości, możesz oliwę dodać do tego posiłku. Warzywa też dodawaj

13;30-14;00 obiad ;
Porządny kawał mięcha czyli filet z kurczaka(smażony), wołowina(gotowana) , indyk(smażony/gotowany) staram się omijać wieprza(jak jest to smarzony) (coś koło 120 paru gram)
Do tego na przemian ryż/kasza/makaron (woreczek ok. 100g) i czasem ziemniaki lub kluski typu szagutki , śląskie i takie tam
I do tego wszystkiego warzywa (surówki i takie tam)

Mięsa staraj się za często nie smażyć - gotuj/paruj/piecz/grilluj. Ziemniaków w tym posiłku nie jedz, dawaj ryż brązowy/kasze/makaron pełnoziarnisty.

16;00 i 18;00 Przed i po treningu
Carbo 2 porcje jedna przed i jedna po (czyli coś koło 50g na porcje)
1tab tribulusa (przed treningiem)
2tab kreatyny lub 3-4 zależy od treningu (przed i po treningu)

Carbo daj i tu i tu jedną porcję.

19;00 jak wracam po treningu;
Jak coś zostało po obiadku to to samo co na obiad
Lub
Worek ryżu/kaszy do tego ser lub jakieś napotkane w lodówce mięso coś koło (100 g tego mięcha)

Tutaj najlepiej ryż/makaron + mięso/ryba

22;00
Kolacja ;
zazwyczaj jajecznica z 4-6 jaj lub serek biały około 200-250 g

Tu zjedz jajka z warzywami.

0;00
Przed snem ;
litr mleka 2%
i jak są suple to
ZMA

Tu twaróg/serek wiejski, mleko wywal.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
a czemu mam mleko wywalić ;-P rozumiem że niektórzy mleka nie lubią bo chodzą o tym ploty że jest złe i wogóle ale jak by nie patrząc ma dobre składniki odżywcze a na serki to mnie nie za bardzo zawsze stać i na ryby a pozostałe rzeczy jem dobrej jakości jeśli chodzi o wędlinę to porządną wciamam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale Ty za dużo tego mleka masz, zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
co za dużo po prostu je lubie ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1013
duzo wapnia masz tez w orzechach, marchwi mozesz to jakos zamienic przyswajanie w duzej ilosci prowadzi potrochu do zwiekszenia iloscii cholesterolu 300 ml ci styknie jak mowil poprzednik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
wiecie nie mam zbytnio takich możliwości na różne produkty bo tak to bym to zmienił już dawno temu ale sie do tej przyzwyczaiłem ale postaram sie zmienić te pare rzeczy

Zmieniony przez - Nikolaj030 w dniu 2008-06-24 21:07:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
możesz pic mleko tylko z umiarem, i nie traktój tego jako głównego żrudła białka

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
no to to ja wiem mleko po prostu mam na śniadanie i po kolacji jak napisałem w diecie staram sie też jeść wolne posiłki typu wyjście z przyjaciółmi na pizze albo coś w tym stylu no i pije te 3-4 litry wody na dzień

Zmieniony przez - Nikolaj030 w dniu 2008-06-24 23:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
nie traktój tego jako głównego żrudła białka
no to to ja wiem mleko po prostu mam na śniadanie i po kolacji


9 ;00 śniadanie I ;
1 Litr Mleka 2%
płatki z musli ok. 100 g
+ witaminy i tran


jednak nie wiesz co mamy na mysli

zdr.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
wiem że taka ilość tak i co z tego sie czepiasz człowieniu po prostu lubie mleko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cholesterol

Następny temat

Odchudzanie i zakaz aerobów

WHEY premium