SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do szkoły - pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 447
jeszcze póltora miecha diety bez problemu i sie zacznie. Przez ostatni rok wszystko sobie szkołą spieprzyłem ;/ rano wychodzie o 7 a wracam o 16 ;/ i powiem szczerze w szkole był zwykły chleb i na zmiane jajko serek ale i zwykłe wedliny ze sklepu:(

co mam robić? czytałem oczywiście podwieszone. Najlepszy był by chleb razowy no ale nie moge go jeść :( jak jem 2-3 kromke to mi sie podnosi wszystko w żołądku i dupa blada. Za białko bedzie ser,jajka, i czasem pierś z kury (albo może domowe wędlinki? wujek jest rzeźnikiem %) ) tylko problem z węglami.

Makaronu i ryżu nie bardzo bede brał do szkoły ;/ może zmiksowane płatki owsiane czy coś? macie jakieś pomysły? może w szkole uzupełnić gainerem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13022
Dlaczego makaron i ryż odpada?
Jeśli tak bardzo bronisz się przed jedzeniem takich rzeczy w szkole no to już ten gainer chyba może być, ale nie radziłbym pić go częściej niż raz dziennie więc siedząc 7-16 w szkole i tak musiałbyś jeść tam coś innego.
Takie proste wyjście to raz gainer a później makaron lub ryż (co za problem ugotować przed szkołą? Przecież to 15minut) i białko w proszku.
Ale lepiej jakbyś jadł tam zwykłe posiłki, wystarczy przecież zakupić odpowiednie pojemniki za kilka złotych i poświęcić 20minut przed szkołą na przygotowanie posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Ja nie wiem co za problem nosic jedzenie do szkoły..
Jak zaczałem nosic pojemnik z przedtreningowym do szkoly to zaraz ze mna prawie poł klasy zaczeło

I te uczucie kiedy jesz kuraka a lamusy sie patrza i im slinka cieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
CO JEŚĆ W SZKOLE/ PRACY
[https://www.sfd.pl/temat525889] 

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 447
no ja wiem że ryż i makaron był by najlepszy.. ale wiecie powiem wprost roche wstyd;/ jestem bardzo ekto może jakby troche wiecej było po mnie widac to bym sie przełamał.. jajko czy tez miesko bym sobie zabrał..
a co powiecie jakbym zrobił jakiś koktajl czy coś takiego z płatków owsianych co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Przesadzasz moim zdaniem.s.m.p.a. podał ciekawy art, szejki będą dobre.

Zmieniony przez - SutSon w dniu 2011-07-20 17:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przeczytaj uwaznie lub dorośnij

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiekszenie masy i poprawa efektow treningu

Następny temat

Dieta na mase, proszę o ocenę

WHEY premium