SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

dieta do sprawdzenia masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 1070 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18508
Witam prosiłbym sprawdzić co ewentualnie zmienic odjac,dodac/zamienic.
Wiek 18
wzrost 174
waga 64
zapotrzebowanie na kalkulatorze jakims obliczyłem 3300kcal.
Pon Siłownia
Wtorek trening sw
sroda siłownia
czwartek sw
piatek siłownia
sobota niedziela wolne.
Sw kończe o 22 co zjesc po treningu dodac jeszcze do tego co mam jakies kcal czy wystarczy juz i tylko przyjsc do domu samo białko jkaies zjesc i spac?
Dzieki za pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2122
uzupełnij dziennik jeszcze raz bo coś nie tak

Who dares wins

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 1070 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18508
jaki dziennik? Nie prowadze zadnego dziennika wszystko tu wypisałem dane i diete w screenie

Zmieniony przez - maciek55555 w dniu 2013-02-05 23:29:56
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2122
prawidłowo uzupełniony dziennik jest podzielony na konkretne posiłki a nie wszystko w jednym, dzięki temu będzie widać w jakich częstotliwościach jesz, co ze sobą łączysz, ile kalorii ma poszczególny posiłek, tym samym ułatwi to dalszą pomoc ;)

Who dares wins

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta ckd do oceny

Następny temat

DIETA NA MASE MIĘŚNIOWĄ SIŁOWNIA + KOSZYKÓWKA

Jakie węglowodany wybrać? Trening na masę - 5 złotych zasad Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Pigwa i jej cenne właściwości Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka