SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

dieta - pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 318

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 25
Witam. Mam 20 lat, 180 cm wzrostu i ważę 65 kg. Ćwiczę marszobieg, drążek i brzuszki. Od lat nie mogę przytyć mimo to że dużo jem. Postanowiłem więc zaplanować sobie dietę lecz to nie jest takie proste z powodów finansowych i czasowych. Poszukuję taniej prostej diety. Może do tego jeszcze jakieś suple? Proszę o pomoc! Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8835
Też zawsze myślałem, że dużo jem aż ułożyłem dietę i się okazało, że tak naprawdę to dwa razy za mało ;) Pytanie raczej dziwne bo tu się ocenia diety a nie ich poszukuje. Policz zapotrzebowanie, rozkład BTW i skleć coś co uznasz za odpowiednie dla ciebie zarówno finansowo jak i czasowo. Potem wrzuć tu. Wszystko znajdziesz w tematach podwieszonych i jest to parę minut roboty.

edit. oczywiście wrzuć w takiej formie http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Zmieniony przez - Kikut w dniu 2013-10-28 09:12:48
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1275 Napisanych postów 24337 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 355110
Chcesz ułożyć jadłospis w jak najtańszy sposób, a myślisz o suplach?
Lepiej dołóż to odżywiania, bo to 70% suckesu.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Proszę o pomoc !

Wywiad z Moniką Biedką Lee Priest w szpitalu! Leksykon suplementacji: Tribulus Terrestris Ulisses Jr. po raz pierwszy w Polsce! Low Carb - założenia, efekty, jadłospis Czy SAA mają wpływ na syntezę kolagenu? Jaki budyń wybrać? Jakie orzechy są najzdrowsze?