SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta, nie wiem co sie dzieje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
Panowie, nie wiem co sie dzieje ale od 2och tygodni stosuje diete którą podam niżej i nic sie nie dzieje!! Widze troche spadek w lustrze ale waga mowi co innego... chodze na silownie 3xtyg i stosuje FBW, po siłowni rowerek 30 minut i nadal nic !! Czy dieta jest nie właściwa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Przecież już wstawiałeś tu dietę, ja ci poprawiłem a ty, jak widzę, nie wprowadziłeś żadnych zmian. Brak pełnowartościowego białka w każdym posiłku, o 13 jesz sałatkę samą.

Ale z drugiej strony wyznacznikiem jest lustro, a nie waga. Bo rośnie masa mięśniowa a tłuszcz spada. Nie patrz na cyferki tylko na obwód pasa i sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
Ta dieta jest nie kompletna, stary screen to co poprawiles juz uwzglednilem. Redukcja ma na celu zmniejszenie wagi prawda ? masa miesniowa rosnie bo widze to ale chcialbym zejsc do 83.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
No to albo redukujesz albo masujesz.

Jeśli chcesz zejść kilogramach, musisz zmniejszyć bilans, ale to wiąże się także z pewnym spadkiem mięśni. Natomiast jeśli chcesz zwiększyć mesę mięśniową to bilans musi być na plus a waga zostanie w miejscu albo ruszy w górę.

Powtarzam jeszcze raz: wagi są dla gimnazjalistek. Ty patrzysz w lustro i na obwody. Jakie znaczenie ma dla ciebie ile ważysz? Chyba liczy się to jak wyglądasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
W sumie masz racje, mam zmniejszony bilans kalorii o okolo 300, teraz podniose do 500 i zobaczymy co sie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
cud. nagle zeszlo 3kg, jestem bardzo zadowolony !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
:D Facet ten cud to klocek i litr moczu/potu. Nagle nie spadniesz 3kg. Ale powodzenia ze spadkami. Prawidłową wagę poznasz ważąc się kilka razy w tyg i dając średnią wyników. Jeśli bez głodówek i operacji jedziesz. U mnie waga wacha się o... 2,5kg prawie. W jedną i drugą więc ok, 5 razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
Nie, to zeszlo na przestrzeni prawie 3 tygodni a nie klocek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
:D Uf... bo wiele już widziałem klockowych redukcji. Masz wagę pokazującą BF? Ja na niej się opieram. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
Tak, to wszystko co raz bardziej mnie motywuje !! Kończe FBW jutro, teraz rozplanować normalny trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 610
Minął nie cały miesiąc, waże 89, dokonałem dzisiaj pomiarów i porównałem je z poprzednimi (z przed 2 tygodni) i są takie same Po ubraniach widać, że schudłem ale liczby tego nie pokazują, o co chodzi ?! W dodatku mam dużo tłuszczu i skóry na brzuchu co oprócz siłowni i aerobów mogę na to robić? Proszę o jak najszybszą odpowiedź dla załamanego człowieka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Dieta do ocenki

Następny temat

Zapotrzebowanie kaloryczne

WHEY premium