SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

dhea kortyzol

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1093

napisał(a)
Temat przeniesiony przez wirda z działu Sztuki Walki. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5
Witam mam naturalnie bardzo wysoki poziom kortyzolu i niski dhea. Mam 35 lat, pracuję fizycznie, ćwiczę 4 razy w tygodniu. waga 96 kg wzrost 186 cm. Tkanka tłuszczowa prawie wyłącznie na brzuchu i w okolicy piersi. Czy suplementacja dhea przyniesie jakieś efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 6438 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 50476
próbował bym pokrzywy indyjskiej i wit C u mnie się sprawdził DHEA nie brałem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

napisał(a)
wirda Taekwondo Coach Moderator
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 4975 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35883
nie ten dział

Trenuję z POLAR M600 - http://bit.ly/2cxGCJc
Trener PoTreningu.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok

Następny temat

100k One-handed Kettlebell Swing Challenge

Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni