SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

deficyt kalori

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 525
w jaki sposób obliczyć ile mój organizm potrzebuje kalorii dziennie??? oraz jaki powinien być stosunek javascript: test('');
javascript: test('');w ilości spożywanych białek węglowodorów i tłuszczu jeśli robie ćwiczenia na rzeźbę ???

życie grozi śmiercią

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1735
poczytaj posty podpieszone
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3593
posty podwieszone kolego!!! tam wszystko znajdziesz!
carl1 szybszy

Zmieniony przez - johny1987 w dniu 2008-03-17 07:12:12
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 393 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7337
http://www.sfd.pl/Dieta_-_u��_sam_a_-t315296.html 

Wchodzisz, Walczysz, Wygrywasz, Jak Mistrz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAM PROZBE DORADZCIE - zaczynam trenning

Następny temat

Dieta... pomoc

Zawodniczki bikini fitness w seksownej bieliźnie Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny 07-08.10.2017 Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów - WYNIKI Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Trening gwiazd Hollywood - czy jesteś jedną z nich? Leksykon suplementacji: Gotu Kola Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć?