SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie storma + kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
Witam. Mam małe pytanie. Czy można tak dawkować storma razem z kreatyna ?? :

DT: rano naczczo storm , przed treningiem storm , przed zasnieciem 5 g mono.
DNT: rano mono 5g , w porze treningu storm.

Treningi mam 4 razy w tyg do tego dołoże 2-3 razy w tyg trening sprinterski.

Cykl akurat wyjdzie na 7 tyg. Później chciałbym zrobić przerwe 4 tyg i zacząć nowy cykl na mono 10 g dziennie przez 7 tyg. Czy tak może byc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
moze byc
nie pamietam ile jest kreatyny w stormie ale jesli przeliczales i nie wychodzi duzo wiecej niz 10g kreatyny w dzien treningowy to bedzie si.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
no tylko że w stormie w jednej porcji jest 5 g kreatyny co daje dziennie 15 g a w nietrenigowy 10 g.

Będzie to mój 5 cykl kreatynowy poprzednie opierałem na CP i mono. Na siłowni treniuje 3 lata z czego na poważnie 2.

Zmieniony przez - reset2004 w dniu 2008-08-28 14:19:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
to wiedz ze nie ma wiekszego sensu jesc kreatyny powyzej dawek 10g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
a jak z przerwa między cyklami ?? czy wystarczy 4 tyg by przyswajalność kreatyny wróciła do normy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
po 1. 4 tyg to za mało na przerwe. minimum tyle ile trwał cykl, choć ja uwazam ze nawet dłuzej. i nie chodzi o przyswajalnosc tylko o nasycenie organizmu. przerwe robisz po to aby wrócić do stanu wyjsciowego.
po 2. storm wystarczy ci na cały cykl wiec nie widze sensu łaczenia go z mono, juz lepiej zastąp go shockiem (tylko przed treningiem) i do niego mono
po 3. 15g za duzo!! organizm nie przyswoii tej ilosci i reszte wylejesz, wiec szkoda kasy
po 4. najpierw chcesz łączyc mono ze stormem a potem samo mono - lepiej na odwrót. najpierw na mono, a drugio z dodatkami

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
a ja mam jedno pytanie zawsze każdy mówi o 10g i jest taki stereotyp teraz. Jeden waży 60kg drugi 120 i ten ma wiecej masy miesniowej a ten mniej. Kreatyna nasyca nasze mięśnie więc wydaje mi sie że człowiek który waży dużo i ma sporo mięcha w sobie mógłby przyswoić więcej jak 10g żeby szybciej te mięśnie nasycić? Czy nie ma takiej granicy?

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arginina pytanko

Następny temat

Potrzebuje rady co wybrać

Wiecej