SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

damskie sprawy :P kolezanki pomocy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7438
Witam Panie i Panow. Moja kobieta zdecydowala sie, ze chce zaczac stosowac diete aby zrzucic kilka kilo. Jezeli chodzi o ruch itp. to smiga sobie na Zumbe ( aerobik + tance latynowskie ) kiedys trenowala kajakarstwo i ogolnie jak na kobiete jest strasznie silna ( zwlaszcza ramiona ) - przypuszczam ze od wioslowania :)
wiek - 25 lat
wzrost 160
waga 59 kilo
nie bardzo wiem jak ulozyc diete redukcyjna i nie chcemy aby byla to typowa dieta jaka my faceci stosujemy do spalania fatu :P chodzi nam raczej o wskazowki zywieniowe ( ilosc posilkow,co,kiedy jesc itp.) Moze ktoras z pan jest w stanie cos polecic, cos co przynioslo rezultaty :P
TRENING - napewno w/w Zumba i trening w domowych lub profesjonalnych warunkach,gdyz silownie mamy za rogiem :)
Moze jakis przyklad treningu,ilosc seri,powtorzej lub jakies aeroby tez drogie Panie macie w rekawie? Pozdrawiamy
Edyta i Rafal

Ciezki charakter wiem mam z natury ale chce wierzyc w slonce nie chce juz wierzyc w chmury

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2803 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18927
Edyta i Rafał - ooo jak słit

Ja tam kobitą nie jestem ale dieta redukcyjna a konkretnie 10 wskazówek żywieniowych ma raczej uniwersalne zastosowanie dla człowieka bez względu na płeć (wkońcu kobieta jednak jest w jakimś tam stopniu człowiekiem ) . Różnica będzie tylko w ilości kcal. Co do treningu to Hiit/Tabata/klasyczne aeroby (w dni wolne od tego tańca)

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7438
czlowiek kulturalny to jeszcze sobie jaja robi :P lol
a tak serio to dzieki, sprawdze zaraz te treningi

Ciezki charakter wiem mam z natury ale chce wierzyc w slonce nie chce juz wierzyc w chmury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program na redukcje

Następny temat

Plan treningowy na mase 18 lat

Leksykon suplementacji: Gotu Kola Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki