SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czyraki, krostki, guzki w okolicach głowy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
jest tak, że od pewnego czasu robią mi się górki tylko na kręgu linii włosów z tyłu głowy. choć na twarzy raz zrobiła mi się spora górka i nie dała się wycisnąć i trudno się leczyła.

sa to górki ciężko pękające przeważnie jest w nich wodnista,żółta ropa po wyciśnięciu leci krew.

są to takie nacieki. niektóre da się wycisnąć niektóre nie da się ruszyć a później bolą od ściskania i czasem jak się oprę o ścianę przez przypadek to mimo, że owa krostka jest nie wyciskana to i tak się to miejsce urazi i taki ból jest krótkotrwały ale bolesny i najlepiej jak to sobie rozcieram tzn. lekko pocieram energicznie ręką. są wielkości 1cm takie większe zgrubienia.

Raz są a raz w ilości do 5 sztuk mniejsze większe głównie z tyłu głowy okolice szyi też a obecnie zrobił mi się nad uchem tak na lini baczków ale zawsze się robią na włosach. A raz jest czysto.

Moje potencjalne powody:

wina maszynki do strzyżenia w sumie to chyba ja się nią golę ale kurcze może teściu podkrada i może to się tak dzieje. teraz będę przecierał spirytem i dokładnie czyścił zobacze co i jak.

dieta - zbyt dużo olejów ( lniany, z pestek dyni ) wale gdzieś z z 60gram dziennie na mięko do różnych posiłków może to spowodowane jest nadmiarem wit e i a ?

reakcja białkowa - zjadam gdzieś 150gram odżywki 82% mieszanki wpc izolat tylko w dni treningowe przed treningiem 40gram po treningu 20gram i reszta na samą noc.

kolejne roważenie to, że mam tzw. "przeziębioną krew" i ogólnie pociągam nosem mam co jakiś czas kaszel wykrztuśny w ogóle to pracuje na budowie to warunki pogodowe są różne ale ogólnie teraz piździ, wieje i jest mroźno. wracam do domu jest gorąco i wiadomo wahania temperatur, ale to nie o to chodzi. chodzi o to przeziębienie i o to, że od tego te wykwity.

za dużo witamin? ładuje w siebie witaminy now'a adam w ilości 5/6 dziennie w różnych odstępach czasu. Dużo tracę witamin to dużo łykam mam pracę, siłke, sztuki walki na głowie.

pójde na dniach do lekarza ale chciałbym się jakoś do tego przygotować i uniknąć abtybiotyków bo sieją straszne spustoszenie a chcę tego uniknąć.

proszę o jakąś pomoc i na każde pytanię odpowiem.

pozdrawiam, zdrowia!

Zmieniony przez - trueboy w dniu 2008-12-07 19:25:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

soczewki

Następny temat

Allure Sport...pytanie do fachowcow

WHEY premium