SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy zacząc brac suplementy w czasie choroby?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
Szukałem podobnego tematu na tym forum i ciezko znalesc wiec pisze.

Kupiłem sobie mass xxl 3kg i kreatyne 1000 200 tab. Miałem długą przerwe w cwiczeniach i chciałbym powrócić do cwiczen.Tydzien juz cwicze bez zadnych suplementów od poniedzialku chciałbym zaczać brac xxla z kreatyna tylko jestem przeziebiony przez co treningi moga byc slabsze.Czy zaczac brac w niczym mi przeziebienie nie zaszkodzi? czy moze poczekac jeszcze z tydzien?.Wiecie chciałbym to szybko zaczać.
Z góry dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
hm..cykl na gainerze?? nie ma czegos takiego.To tylko zarcie w proszku którym uzupelniasz swoją diete.Co do przeziebienia to lepiej sie wyleczyc i nic na sile pospiech nie jest wskazany.Jesli dopiero zaczynasz treningi po przerwie to daj czas organizmowi na pozadne roztrenowanie bo kreatyna i tak Ci nic nie da poczekaj chwile.Acha na lato to juz troche za póżno.Min. 3 miechy wczesniej trzeba zacząć.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Tankowiec - hm..cykl na gainerze?? .. przeciez napisal ze ma jeszcze kreatyne !


A co do pytania to ja bym jeszcze poczekał az wszystko bedzie ok i dopiero zaczal brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11724
Ja na twoim miejscu poćwiczylbym minimum kilka tygodni żeby spowrotem przyzwyczaić organizm do ćwiczeń, a dopiero potem myślał o suplementacji kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1604
"Cykl" to ja tak mówie z przyzwyczajenia jak mam zamiar cos brac.WIem ze na lato juz za późno ale moze jeszcze cos osiagne przez ten czas.To kurcze bede musial poczekac z tydzien az wyzdrowieje...Tylko mam jeden problem bo niemam gdzie wsadzic tych odrzywek i leza w ciepłym miejscu(tak ok. 25-30 stopni)Moze sie im cos stac jezeli są szczelnie zapakowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
wsadz je gdzies do szafki albo połoz na biurku.. Nicim sie niestanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w czasie choroby, jak i ogólnie gdy powracasz pon przerwie do treningów nie trenuj z maksymalną, nawet duża intensywnością.
odzywke możesz brać ciągle- nawet przy chorobie może byc wecej wskazane gdyż apetyt może szwankować.
kreatyne możesz brać po wyzdrowieniu ale nie musisz, wązne jest dobre odżywianie i odpowiedni- nie za ciężki/najlepiej stopniowany/ trening- to zasadnicze czynniki do osiągnięcia celu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kawa

Następny temat

Magnum 8000 czy VitalMax ???

WHEY premium