SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy urosnę? ... i nie tylko :/ pomocy :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
witam wiem że takich tematów było sporo ... chodzi mi do jakiego lekarza mam się udać aby powiedział mi czy mogę jeszcze urosnąć? oraz ile płaci się za taką wizytę a tak na marginesie to niedawno skończyłem 16 lat i mam 175 cm starszy jest jakieś 3 / 4 cm wyższy starsza ma jakieś 160/165 brat 3 lata starszy mam prawie 190 ;/ bardzo wcześnie zaczął rosnąc... nie to co ja.. a czy jest możliwość
że mój okres wzrostu jeszcze nie nadszedł czytałem że rozpoczyna się od rozrostu w barkach ja mam posturę jeszcze takiego dziecka :( oraz nie sypie mi się wąs ... nie mam również "jabka adama" i dopiero zaczynają mi się puszczać włosy pod pachami.. :/ czy wiec jeszcze nie zaczął sie mój okres dorastania ? proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3667
o ile mnie pamięć nie myli, to chłopaki rosną nawet do 21 roku życia, więc masz jeszcze dużo czasu. teraz też nie jesteś taki znowu strasznie niski i wiele jeszcze przed toba. możesz iść do lekarza rodzinnego i powiedzieć co cie trapi, da ci moze skierowanie do specjalisty i nie bedziesz musial placić. no i radzilabym nie zwlekac, bo jesli chcesz sobie pomoc w sprawie wzrostu, to im szybciej zaczniesz, tym lepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowy ale ciagle kaszel i katar :/

Następny temat

Mocne stłuczenie lub odklejona łękotka

WHEY premium