SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to przepuklina?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wczoraj zauwazylem u mnie nad pepkiem dziwna rzecz a dokladnie taki jakby guzik.Gdy stoje znajduje sie on odrazu nad pepkiem, gdy leze pod.Podczas ucisku nie odczuwam zadnego bolu ani nic takiego.Jestem bardzo zmartwiony tym i dlatego dzis z samego rana pobieglem do lekarza a ten powiedzial ze narazie trzeba to obserwowac bo do zadnego zabiegu sie to nie najdaje ale nie cieszy sie on u mnie zbyt duzym zaufaniem wiec nie wiem czy isc do kogos innego czy czekac?Mialem kilka tygodni temu ciezki trening m.najszerszych grzebietu i po wioslowaniu z hantla troszke mnie pobolewal brzuch i krecilo mi sie w glowie .Przypuszczam ze to moze zaczelo sie od tego gdyz wykonalem te cwiczenie troszke nie dokladnie przy raczej zbyt niskim podporze. Mialem tez ostatnio troszke gazow moze to tez ma jakies znaczenie?Czytalem ze przepukliny same sie nie wylecza wiec nie wiem wkoncu czy czekac na rozwoj wydarzen.Dodam ze raczej nie cwicze zbyt ciezko a m. brzucha mam dosc mocne wiec teoretycznie zadne trzewia nie powinny sie tak latwo wydostac. Co robic??

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Jeszcze jedna kwestia moge narazie cwiczyc czy koniecznie przerwac treningi czy moze przestac wykonywac jakies cwiczenia? Narazie zrezygnowalem z tego wioslowania 1 hantla w opadzie tulowia ale moze powinienm jeszcze o czyms wiedziec?
Aha czasami po trenigu troszke mi sie odbija przez kilka minut.

Zmieniony przez - krawat w dniu 2004-11-27 20:05:20

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam podobny problem tylko dokladnie tydzien temu (w sobote) bylem na treningu na ktorym dosyc ostro potraktowalsmy temat "robienia brzuszkow".
Jako ze moj brzuch nie byl przyzwyczajony do takich obciazen(a byly naprawde spore)wiedzialem ze czekaja mnie popularne zakwasy.Tak tez sie stalo po dwoch dniac.Nie moglem sie doslownie nawet wyprostowac bo tak bolaly mnie te miesnie.A podczas cwiczen dwukrotnie poczulem bardzo duzy bol po obu stronach brzucha.po 4 dniach po zakwasach nie bylo juz praktycznie sladu.Na pozbycie sie zakwasow bralem po 2 tabletki dziennie magnezu.I wczoraj poznym wieczorem zauwazylem ze w moja moszna jest co by nie mowic sporo spuchnieta.Troche sie przestraszylem.Dzis bylem ponownie na treningu i trener powiedzial ze moze to byc wlasnie przepuklina.Ale po za tym obrzekiem na mosznie nie mam praktycznie zadnych objawow.Nic mnie nie boli.Nie mam problemow z oddawanie moczu ani wyproznianiem sie.Czytalem ze jest wlasnie taki rodzaj przepukliny ktory powoduje wlasnie taki zmiany w mosznie.
Prosze pomozcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zmniejsz cwiczenia zwiększajace ciśnienie w brzuchu
mozesz samemu sprawdzić ten guzek --> wpakuj w jego miejsce paluchy i spróbuj zakaszleć
oczywiście zawsze mozesz skonsultować sie z chirurgiem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
To bylo do mnie czy do kolegi??

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Moj bardzo dobry kolega z SFD wysunol teze ze to moze byc zwiazane z zaparciem gdyz ostatnio mialem problemy z oddawaniem kału, mialem bardzo smierdzace bąki oraz spozywalem dosc malo plynow. Doradzil mi aby pojsc do lekarza po mocne srodki na przeczyszczenie i blonnik i powinno byc dobrze co o tym myslicie?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
środki na przeczyszczenie to raczej zły pomysł
co do guza czy jak to nazwac to moze być rózwnie dobrze wyczuwalne jelito z masa kałową

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No wlasnie ona tez tak mowil ze to moze sie masa kalowa odkladac. To co z tym zrobic?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a macie jakis pomysl co to moze byc u mnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm
jak skonczyly mi sie zakwasy to od razu moj brzuch przypominal balon wypelniony woda(moze jakims kwasem?)ale to trwalo cos kolo 3 dniach.mniej wiecej w tym samym czasie jak zniknal on z brzucha pojawilo sie cos podobnego w mosznie.no i dzis wieczorem (tj 3 dni po pojawieniu sie ) nie ma sladu juz po tym.tylko mam wrazenie jakby moszna byla troszke rozciagnieta bo moje jajeczka wisza troche nisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
lol

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Popękane żyłki. Co robić??

Następny temat

krewka z nosa :-(

WHEY premium