SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to dobre ???????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
witam mam 16 lat chciał bym się wziąść za kreatyne ale nie wiem czy to w moim wieku jest wskazaze i czy nie ma zadnych skutków ubocznych ?

jak już czy ten produkt był by dobry ?
http://www.allegro.pl/item607536983_olimp_creatine_300mc_kreatyna_wysylka_za_darmo.html

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16 lat

Waga: 88

Wzrost: 183

Cel treningowy: mała redukcja

Staż treningowy na słowni: 3 miesiące

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): brak

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
po co ci to?
wyrzucisz pieniadze w bloto.
produkt owszem dobry.
lecz w twoim starzu kłania sie dieta. odzywka to wyrzucenie pieniedzy w bloto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 754
Staż treningowy: 3 miesiące


Jak ci się pokaże jedynka przed tą trójką to dopiero wtedy pomyśl o takich suplementach jak kreatyna. Przynajmniej ja tak uważam, nie wiem jak więksi znawcy ci powiedzą. Ja pierwszą krete kupiłem dopiero teraz, czyli po 1,5 roku treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
gibon i bardzo dobrze zrobiles.
ja widze ze tu sezon nadchodzi i chłopcy chca sie pompowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
Erni334 powiedz mi jedno,nie masz dostępu do siłowni, nie masz diety więc co Ty chcesz zwojować tą kreatyną ?? Przeredaguje ten post i ułóż jakiś porządny trening, później zwróć się do działu odżywanie o poprawę diety, przetrenuj tak jakiś czas i za rok będąc już większym i silniejszym człowiekiem wróć z pytaniem o kreatynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4446
dzięki rozwialiście moje wątpliwości nie będe brał się za to może jakieś białko by się przydało ?muwie odrazu ,że mam tendencje do tycia to gainer chyba nie .mam dostęp do siłowni z rospedu napisałem brak fuul sprzet jestem na małej redukcji co mozecie polecic zeby nastapił przyrost tej masy mięsniowej a nie tłuszczowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
trening i dietę!! Zero Odżywek i Suplementów żeby była jasność NIC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1528
Kreatyna w takim wieku ja bym odradzal cwiczenia silowe wogule...
borat szalejesz na forum

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny i poprawy, początkujący,

Następny temat

strona

WHEY premium