SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

czy moge zacząć ćwiczyć

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 81
mam prawie 15 lat jestem w trakcie dojrzewania mój wzrost to 166 cm i chce się zapytać czy mogę zacząć trenować chodzi tu o jakieś rozpiętki wyciskanie, biceps ,triceps i jestem ciekawy czy tonie zachamuje wzrostu i dojrzewania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13310 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51006
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43534 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
MMożesz ćwiczyć ja zacząłem w wieku 13 lat i mam 175 cm wzrostu
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4986 Napisanych postów 134639 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 803246
to ze trening hamuje wzrost to mit, mozesz cwiczyc
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1767 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19484
I pamiętaj o tym żeby nie pomijać przysiadów, wiosłowań i martwych ciągów. Zacznij jednak od mniejszych ciężarów aby dobrze technikę ogarnąć.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 190
Nugat dobrze mówi. Na początek mniejsze ciężary bo technikę musisz wyrobić. A potem jak już wiesz co i jak, to możesz brać się za dobrane ciężary do Twojej siły. I to nie prawda, że ćwiczenia spowalniają wzrost. Możesz spokojnie ćwiczyć, bez żadnych obaw

Zmieniony przez - asmax966 w dniu 2012-05-03 11:41:54

"Trenuj ostro, albo nie trenuj wcale".

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43534 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
RRób przysiady to dużo urosniesz (na serio) ponieważ w nogach jest dużo hormonu wzrostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sumplementacja i trening za zrzucenie kg

Następny temat

3 miesiace fbw minely, czas na zmiane

Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni Niesamowite przemiany celebrytów Niesamowite przemiany celebrytów BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar 17 wskazówek jak zmienić swoje fit-życie w koszmar