Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 8458 razy
  • Autor

czy można powiększyć piersi ćwiczeniami?

• lenkaaa18
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 42

Wysłano 01 marca 2010 20:20

zgłoś naruszenie

Witam mam pytanie :)
    czy można w jakiś sposób powiększyć piersi ćwiczeniami? Są jakieś specjalne ćwiczenia? I oczywiście chodzi mi o uzyskanie naturalnego efektu a nie kwadratowego biustu. Słyszeliście kiedyś o jakimś sposobie?
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 01 marca 2010 22:43

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • wiadomo_kt
    • Na forum: 7 lat
    • LPA: 10708

Wysłano 01 marca 2010 22:43

zgłoś naruszenie
    to nie miesnie. jedyny sposob naturalny na powiekszenie piersi to wiecej zrec i tyc.
  • jontek8
    • Trenuje: 4 z przerwami
    • LPA: 2284

Wysłano 02 marca 2010 08:55

zgłoś naruszenie
    Jesli masz skłonności do garbienia sie , Twoje piersi bedą optycznie mniejsze .wtedy trzeba wykonywac ćwiczenia na skorygowanie tej wady , tak aby Twoja klatka piersiowa była wypukła , a nie zapadnieta .
    "Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "
  • Resistant8
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 7492

Wysłano 02 marca 2010 12:08

zgłoś naruszenie
    Głowny składnik piersi to tkanka tłuszczowa :) a wiec jak przytyjesz to beda troche wieksze ale czy warto ??
  • lenkaaa18

Wysłano 02 marca 2010 20:49

zgłoś naruszenie
    nie to mnie nie satysfakcjonuje;p tyć nie mam zamiaru wręcz przeciwnie a co do garbienia zdarza mi sie znacie jakieś ćwiczenia korygujące?
  • jontek8

Wysłano 03 marca 2010 20:10

zgłoś naruszenie
    yhy , najprostsze to pływanie

pzdr
    "Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "
  • grimgir
    • Trenuje: 4
    • LPA: 4380

Wysłano 03 marca 2010 23:06

zgłoś naruszenie
    Powiększyć, heh bezpośrednio się nie da:) Sam biust to jak zostało już zauważone- tłuszcz. Tycie prowadzi więc także do powiększenia biustu. Ale wiadomo- urosną też ,,boczki" itp. nielubiane rzeczy. Więc to nie droga, chyba że masz niedowagę.
    Na pierś składa się też gruczoł i jego rozmiar także definiuje rozmiar biustu. Ale z gruczołem bywa różnie, a kontrola jego wielkości to raczej zadanie dla organizmu i o ile nie ma patologii- lepiej nic z tym nie kombinować:)
    Co do sposobów cóż- stricte powiększającego biust sposobu nie ma. Ale należy pamiętać, że cycuchy nie wiszą sobie ot tak przyklejone do ciała.
    W obrębie piersi mamy przyczepy mięśni klatki piersiowej, same mięśnie itd.
    Biust jest ściśle związany z tymi elementami i ich stan, wygląd, forma mają wpływ na piersi. Można powiedzieć, bardzo bardzo upraszczając, że kształtując odpowiednio mięśnie klatki piersiowej można wpłynąć na wygląd samego biustu i poniekąd jego wielkość. Upraszczając jeszcze raz- zwiększajac lekko mięśnie klatki piersiowej spowodujesz ,,wypchnięcie" piersi na zewnątrz( upraszczm tak że mnie za to zabiją;).
    Tłuszcz w obrębie jamy skórnej zostanie bardziej wypchnięty na zewnątrz. Spowoduje to optyczne i nieco realne zwiększenie piersi, a co najbardziej realne- ujędrnienie cycka. Czyli pierś będzie twardsza itd.
    Same plusy. Zauważ, że wiele ćwiczących kobiet( nie mówię tu o popadających w ekstrema kulturystkach czy ekstremalnych fitnesskach) wykonuje ćwiczenia na klatkę piersiową. Dlaczego? Dla poprawy sprawności i WYGLĄDU biustu.
    Naturalnie mocny trening ciężarowy i nieodpowiednia dieta spowodują nadmierny rozwój mięśni połączony ze spaleniem części tkanki tłuszczowej na piersiach co w konsekwencji da ci wygląd muskularnego faceta z przyklejonymi na mięśniach klaty babkami z galarety.
    Dlatego należy robić to/ ćwiczyć z umiarem, bez dużych bodźców ciężarowych.
    Ale polecam ci 100% trenowanie mięśni klatki piersiowej.
    Nie musisz wykonywać ćwiczeń szerokościowych bo nie interesuje nas kwestia rozbudowy na boki. Ale tak na szybko chociażby- pompki, nie trzeba robić zwykłych, wystarczy robić tzw. pompki na kolanach, są lżejsze więc nie urośniesz od tego, a pobudzą mięśnie klatki piersiowej i poprawią wygląd.
    Jest szereg ćwiczeń jakie można polecić na poprawę, ujędrnienie piersi. Kwestia czy ćwiczy się w domu, czy można na siłowni( mnie tam nie dziwi kobieta wyciskająca hantelki:) bo dzięki temu będzie miała ładniejszą sylwetkę:):)
    Tak z głowy... poprzeglądaj sobie w dziale dla zaawansowanych eksperyment Pumy dla Pań, on je świetnie prowadzi, może znajdziesz coś dla siebie.
    A jeśli problem bardzo nurtuje napisz posta w technikaliach ćwiczeń siłowych:

http://www.sfd.pl/[FAQ]_TECHNIKALIA_ĆWICZEŃ_SIŁOWYCH-t522241-s146.html

Tam odpowiada Puma, zawsze na świetnym poziomie i praktycznie więc na pewno doradzi ci realny sposób poprawy biustu- jeśli chcesz.
  • lenkaaa18

Wysłano 05 marca 2010 12:02

zgłoś naruszenie
    podoba mi się ta uproszczona forma :) jeśli o mnie chodzi to ćwiczę w domu i mam hantle po 4 kg ;p
  • grimgir
    • Trenuje: 4
    • LPA: 4380

Wysłano 05 marca 2010 12:31

zgłoś naruszenie
    To dobrze. Jakiś ruch jest zawsze lepszy od pozostawania biernym. Jeśli ma się zastrzeżenia do fiz. aspektu naszego ciała- w jakimś stopniu zawsze można to zmienić. Wystarczy chęć, tak naprawdę tylko chęć. Bo jeśli jest wola i zapał to zawsze coś się osiągnie. A to, że jest nam zawsze mało patrząc w lustro, to normalne:) zawsze chcielibyśmy więcej, ładniej itd. Ale dzięki temu staramy się dalej.
    Ćwicz w takim razie:) Prawda jest taka, że ogromnych rozmiarów biustu nie osiągniesz treningiem przeskok z a na d jest mało prawdopodobny;)
    Ale na 1000% poprawisz w jakiś sposób wygląd tej partii i lekko jej wielkość.
    Zresztą czy ja wiem czy w piersiach liczy się wielkość;) chyba bardziej kształt, forma, jędrność itp.
    A to na pewno pomagają osiągnąć i zachować treningi. Tym bardziej, że noszenie stanika( skąd inąd potrzebne) osłabia te rejony, które mówiąc ogólnie podtrzymują biust i wywołują razem ze skórą- napięcie. Więc trenując na pewno jest możliwość poprawy tego co nas irytuje lub dodania ostatniego szlifu.
    Pamiętaj o jednym b. ważnym, a o czym zapomina wiele kobiet. Nie garb się, kategorycznie. Wypięcie klatki piersiowej, prosta sylwetka nadają uroku nie tylko całej sylwetce, ale bezpośrednio uwydatniają, podkreślają biust. A nie będę już ci nawet truł o wadach postawy itp.
    Ogólnie, uwierz, męskim okiem- kobieta, która się nie garbi wygląda atrakcyjnie z każdym biustem, hehehe. Natomiast zgarbione quazimodo;) chowa biust do środka i żadna wielkość temu nie zaradzi.
    Czyli:
    - lekki trening
    - prosta sylwetka
    - dobre serce:) jehhehehe
    i nie ma bata by biust nie był atrakcyjny. Zresztą kobiety zazwyczaj przesadzają:) i dostrzegają zbyt wiele do poprawy podczas gdy realia wyglądu są dużo lepsze niż im się wydaje. Powodzenia.
  • lenkaaa18

Wysłano 06 marca 2010 11:47

zgłoś naruszenie
    dziekuję za rady :) co do biustu mam b/c;p ale ujędrnienie się przyda i fakt garbię się;/ co do ćwiczeń ćwiczę a6w biegam ni o mam hantle ale nie chcę się rozrosnąć w barkach i motylach ...
  • jontek8

Wysłano 07 marca 2010 16:46

zgłoś naruszenie
    ćwicząc hantlami 4 kg raczej sie nie rozrośniesz - to zbyt mały ciężar .

pzdr