SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy miesnie brzucha można ćwiczyć codziennie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3321
mam pytanie. ogólnie mam roplanowane treningi na cały tydzień. ale nie za bardzo wiem co zrobić z miesniami brzucha. czy można je trenować codziennie? czy lepiej co drugi dzień? no i jakie są najlepsze ćwiczenia na "kaloryfer"?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Nigdy bym nie smial podwarzac opinii specjalisty i eksperta w dziale ale wydawalo mi sie, ze juz kiedys czytalem na forum, ze miesnie brzucha nalezy traktowac jak duza partie miesni i nie nalezy jej trenowac razem z innymi duzymi partiami, jesli zalezy nam na szybkich i dobrych rezultatach. Patrze w atlas cwiczen i faktycznie Schwarzeneger cwiczyl 3X w tygodniu razem z innymi ale nie sadze aby taki trening byl dobry. Zalezy ile masz normalnych dni treningowych w tygodniu. Proponuje abys sam rzuci okiem w atlas :D Mozna tez przemyslec trening LEE LABRADA, gdzie raz cwiczy sie ciezej a raz lzej 2X w tygodniu. Sadze, ze sam powinienes wypracowac najlepsza dla siebie metode. U mnie po cwiczeniach brzucha mialem dobrze rozgrzane miesnie i wogle caly organizm, tak ze az sie chcialo cwiczyc np. klate, ale juz po 2 tygodniach odczuwalem ogolne oslabienie. Mam nadzieje, ze Tobie uda sie pogodzic treningi brzucha z innymi czesciami ciala bo ja na to jeszcze jestem chyba za cienki :D I daltego wlasnie biore udzial w tej dyskusji. Ciekaw jestem co o tym sadza eksperci :D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
miesnie brzuche - to .. tez miesnie jakbys tego nie zauwazył i nalezy dac im chwile wytchnienia, mnie po DOBRYM Treningu czuje zakwy na brzuchu brzez 3-4 dni !!(oczywiscie rtyko na WF bo tam na silce ma modpowiednie przyrzady d cwiczen brzucha)
1-2 razy na tydzien bedzie GITes. polecam taki treening :
- wznosy nog 3x max
-brzuszki na rrzymskiej 3x max
+ cos na skosne

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]adiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'uadiutant SFD CLEAN CLUB'u[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...


Zmieniony przez - ****master w dniu 2003-09-08 20:49:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Na kaloryfer najlepsze jest bieganie, basenik itp ;D czyli aeroby. No i zbilansowana dieta. A co do cwiczen, to odradzalbym codziennie. Mozesz przetrenowac miesnie, a jak nie przetrenujesz to zbyt szybko je przyzwyczaisz. Proponowalbym co drugi dzien. Bardzo ciekawe cwiczenia sa w atlasie cwiczen. Jesli dysponujesz laweczka skosna i drazkiem mozesz spokojnie robic je w domu. Najlpeiej zebys mial jeszcze troszke ciezarkow to bys mogl zastosowac pare cwiczen na skosne. Aha... z doswiadczenia powiem Ci, ze uwazaj, zebys nie mial tak, ze uda Ci sie zrobic ladny brzuszk z przodu, a na plecach (na wysokosci pasa) bedziesz mial duzo sadla ;D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
A zgadzam sie z ****Masterem, ze 1-2 to wystarczy. To zalezy od intensywnosci. Zacznij od jednego, a poprzestan na 2-3 w tygodniu :D A na te skosne to sklony boczne najlepiej. Z jakims obciazeniem oczywiscie :D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3321
a ile mnie wiecej potzreba przy odpowiedniej diecie (zero słodyczy, odpowiednia ilosc białka, w i t) czasu na taki mały kaloryferek ćwicząc co drugi dziń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli budujesz masę, to 2 x tyg wystarczy

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
To zalezy jaka masz teraz budowe ciala. Duzo masz tluszczu? Jesli chcesz sie go pozbyc to duzo aerobow ale wtedy masy nie zbudujesz. Mozesz tez zastosowac suplementy jesli chcesz wszystko przyspieszysc. Jesli nie masz tluszczu to rzezba zacznie sie pojawiac dosc szybko.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
Heh, ja ćwiczę brzuch około rok, dwa do czterech razy w tygodniu i... nic, nic nie zrzuciłem z pasa, nic, dosłownie nic :) Przez kilka miesięcy robiłem aeroby, też bez efektów, ale nie poddaję się i teraz znowu śmigam na bieżni :)

Może Tobie to pomoże - https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=22298&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No to zapraszam tutaj:
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

Grupa V lub VI

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
PANOWIE- w związku z posądzeniami o kryptoreklamę -ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KONSULTACJI NT. SUPLEMENTACJI (FIRMY I STOSOWANIE) NA MÓJ PRYWATNY MAIL-PRZEZ POWIADOMIENIE Z SFD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Sprobuj moze jakies suplementy (L-Karnityna, chrom, moze HMB + inne - poczytaj na forum ;D ). Przejrzyj jeszcze raz swoja diete :D Powiedz no mi czy nie pijesz duzo mleka, nie chodzisz na solarke itp. Wiele rzeczy powoduje nawet dosc znaczace zgrubianie skory co nie sprzyja widocznosci rzezby. Ale skoro mowisz, ze to tluszczyk to nie bede sie sprzeczal ;D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5032
Przy okazji tego posta zadam kilka swoich pytan dot brzucha:
Generalnie buduje mase, ale przez to nabawilem sie troche tłuchczu w bocznych partiach brzucha, musze to zrzucic z czysto praktycznego powodu, gdyz zaczynam sie nie miescic w spodnie ;)trenuje brzych 2X w tyg spiecia 3x 15 i wzniosy kolan na drazku 3x12, do swojego treningu dodalem aeroby rano na czczo
1Czy moge trenowac brzych w dni nie treningowe, czy lepiej w treningowe, za jednym zamachem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata

Następny temat

Dlaczego tak sie dzieje ???

Wiecej