SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy marnuje czas? :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1706
czy z tego treningu (celującego w siłe) przyjdzie przy dobrej
diecie jakaś masa jako skutek uboczny? :)

2x tygodniowo siłownia - na przemian: barki, klata, plecy (co do nóg - uda i tak mam ogromne i silne :). a łydki pakuję przy skakance :) )

3x tyg. skakanka

1-2x tyg. worek bokserski

na siłowni ćwicze około 1h plus rozgrzewka. robie ok 4 ćwiczeń na partię.

klata- wyciskanie w różnych płaszczyznach (4-5 serii, piramidka z 8 do 1)i rozpiętki (4-5 serii po 8 powt.)
plecy- wiosłowanie w opadzie (4-5 s. po 8 powt.), ściąganie do karku (3 po 8) i do brody (3 po 8) , przyciąganie do klaty w siadzie prostym, profesjonalnej nazwy nie znam :) (4 s. po 8 powt.)
barki- wyciskanie sztangi w siadzie, jednego dnia zza głowy, a kolejnego z przodu, tak żeby sobie urozmaicić (4-5 serii, piramidka), unoszenie sztangielek na wyprostowanych rękach przed siebie na przemian :) (4-5 po 8-10) , unoszenie na boki w opadzie (4-5 po 8-10) , unoszenie na boki wyprost (4 po 8 + dwie serie małym ciężarem dużo powtórzeń w szerokim zekresie ruchu)

staram sie jeść jak najwięcej białka i nie żałować złożonych węglowodanów. w ruch poszedł ser biały, tuńczyk, jajka, kurczak, kasza, ryz, płatki owsiane itd.

zastanawiam się też nad kupieniem gainerka, bo raz w tygodniu siłke mam zorganiozowaną tak, że zarówno przed i po mam problemy z porządnym posiłkiem, gainer miałby przed i potreniongowy posiłek zastąpić..

no więc, jak sądzicie, czy moge liczyć na jakieś dodatkowe kilogramy suchej masy?

sorry jeśli post niejasny albo przydługi! (albo trollski :) )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
HMM strasznie dziwnie sobie to rozłożyłes...ale po pierwsze GAINERA nie zastepuj jako posiłek ponieważ to jest tylko uzupełnienie składników w organizmie potrzebnych do budowy mieśni>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Podaj nam cos wiecej o sobie , wiek , staz itp.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1706
19 lat, zacząłem trenować cztery lata temu, ćwiczyłem mniej więcej rok ale dosyć nieudolnie zaprojektowany trening to był (jeszcze bardziej niż teraz)
później miałem przerwe w siłowni i jedyne co ćwiczyłęm to bieganie, wspinaczke, jakiś lekki trening w domu (pompki, podciąganie, przysiady itp)

wróciłem na siłke w październiku.

musze coś wymyślić z tymi posiłkami wobec tego :S
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + triceps

Następny temat

Trening siłowy

Wiecej