SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy kolejny cykl musi byc wiekszy??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
witam wszystkich- ostatni moj cykl skladal sie z deci (8 tyg. po 200mg) i mety (1-6 tyg. w sumie 200szt) teraz chcialbym zrobic nastepny i chcialbym zapytac czy zawsze kolejny cykl musi byc wiekszy od poprzedniego zeby dal jakies efekty?? koles ostnio zaproponowal mi kuracje z dubolu-co sadzicie o tym koksie i jak mozna by bylo rozpisac z niego fajny cykl???z czym go polaczyc?? moze byc prolongatum??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Jeżeli masz niedługie przerwy między cyklami i stosujesz w nich te same środki to z reguły zwiększa się dawki.

Dubol... bardzo faja sprawa tylko wątpie żebyś dostał oryginał. Dubol to Superanabolan w tańszej formie, czyli krótko działająca "deka" w uproszczeniu. Daje suchy miesieć, z testosteronem Propenicum idealne połączenie.

Jeżeli nie masz pewności co do oryginalności Dubolu a na Superanabolan Cie nie stać, natomiast Dece masz OK to spróbuj jeszcze raz Decadurabolin w nieco większych dawkach, ale tym razem w połączeniu z testosteronem (może być wspomniany przez Ciebie Prolangatum).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
to jakie dawki bys polecil??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Od deki rok przerwy albo dawka x 2,5 bo cie nie ruszy.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
o ku-rwa chyba przesadziles z tym rok przerwy-nie slyszalem zeby ktos robil takie przerwy wiec nie wciskaj mi ciemnoty bo az taki zielony w tym temacie to ja nie jestem-czekam na inne wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
To ze inni nie robia wlasciwych przerw bazujac na mixowaniu silnych srodkow i podawaniu duzych dawek - maja dzieki temu efekty nie oznacza ze artlite nie mowi ci jak byc powinno.
Przerwa musi byc chocby po to zeby receptory nowe wytorzyc bo inaczej z potencjalu koksu uzyskasz niewielki procent...
Przy tych samych srodkach minimum 6mcy, po decy wogole dluzej organizm do siebie dochodzi moim zdaniem.
1 - 2 cykle gora w roku jak dla mnie, i tak tez robie, nie spieszy mi sie, organizm mam 1.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
no ja wiem ze niby powrot do tego calkowitego normalnego stasnu hormonalnego trwa powiedzmy 6 miesiecy czy dluzej ale wiece jak to jest-moja przerwa niedlugo bedzie miala 3 miesiace i moze potrwa nawet do wrzesnia ale pytam co sadzicie o tym jak bym teraz juz chcial cos zarzucic-jakie dawki polecilibyscie teraz?? a jakie powiedzmy we wrzesniu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Stary, nikt cie w ch. nie robi.

Deka uodparnia najbardziej. Niedlugo napiszesz posta "czemu nie rosne", a ci odpowiem "bos wiedzial lepiej".

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Ciekawe teorie tutaj widze :) Ja tam znam ludzi co między cyklami deki walą 8tyg przerwy i rosną zdrowo więc nie pitol art :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Ndexter - jak masz kase to wal supere + propa (+ ew wino).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Ja znam takich co nie rosna, wiec nie pitol elite. Nie wyciagnalem tej teorii ze swojej du.py tak jak zaiste sadzisz.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grecka deca

Następny temat

Ginekomastia

WHEY premium