SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy jest sens zbadać poziom testosteronu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Zastanawiam się nad dołożeniem sobie do suplementacji Tribulusa. Czytałem, że najlepsze efekty daje u ludzi, którzy mają obniżony poziom testosteronu. I teraz czy warto sobie zrobić badanie na poziom teścia (ok 30 pln) czy od razu zainwestować w ciemno w Tribulusa w myśl zasady "na pewno nie zaszkodzi".

Moje podejrzenia o obniżony poziom biorą się z braku odpowiednich przyrostów masy (siła spoko). Mam zbilansowaną dietę i odpowiedni trening, a mimo to efekty są porażająco małe. Rozmawiałem z lekarzem sportowym i zasugerował delikatnie (byłem zupełnie w innej sprawie u niego) że być może to testosteron.

Mam 21 lat, trenuje ok 3 lata z przerwami. Jak trzeba to podeśle fotki, diete i suple.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Zrób badanie,

A przyinwestować możesz, tylko w większych dawkach 2-3 razy niż na opakowaniu.

Na pewno poczujesz większe libido, jeśli zwiększyłby się Tobie poziom testosteronu to na pewno stosunek masy mięśniowej do masy tłuszczowej zmieniłby się.
Także siłowo i witalnie byłoby lepiej.

Zrób Przed i w Trakcie po miesiącu brania , wtedy zobaczysz czy coś Tobie daje.

Pozdrawiam
JaBi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
Ok, tak zrobię. Powiedz mi czy mogę wziąć Tribulusa do kreatyny mono ? Słyszałem, że powinno się brać po cyklu, ale nie jestem pewien czy to wiarygodne info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
Wszystko jedno kiedy weźmiesz, może być do cyklu, może po, moze przed. :]
a takto będą efekty po kreatynie i nie bedziesz wiedział czy coś ruszyło od tribulusa.

Zmieniony przez - Dzedor w dniu 2010-05-22 23:11:31

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
napisz konieczne w tym temacie albo do mnie na priwa bede bardzo wdzieczny lap soga na zachete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Możesz obojętnie kiedy najlepiej zacznij go brać przed cyklem kreatynowym a skończ jakiś czas po cyklu kreatynowym. Ja jeśli chodzi o Tribulusa to zwiększone Libido koo 3 tygodnia zaczynam czuć , jak sie ma to do poziomu testosteronu nie wiem bo nie robiłem badań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vitargo proffesional miarka

Następny temat

Śiła czy wygląd?Pomocy

WHEY premium