SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy jelita sa przyczyna refluka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, czy zespol jel.nad. moze byc przyczyna zarzucania zolci do zaladka i do przelyku?,dodam ze mam mala przepukline wslizgowa rozw.przelykowego ale to nie tlumaczy refluksu zolciowego, mam tez czesto zaparcia i zatwardzenie mimo dobrej diety duzo blonnika i wody,dodajcie do tego dodatkowe petle jelita grubego i jest tragedia juz,caly czas mam tez gazy i spuchniety brzuch, czyli to postac zaparciowa, a wiec czy to jelita jest przyczyna cofania sie zolci do zoladka? jak to leczyc?jaka dieta przy postaci zaparciowej? czy to moze wplywac na psychike , bo mam od tego lęki niepokj psychoruchowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
GINOsław

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1513
moze jednak ktos cos poradzi ?
ja mam dokldnie to samo , az sie zdziwilem ze ktos inny moze miec takie same doleglowosc co ja ..... sick

Osteo , dlugi Cie juz to meczy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to jest co diaska ???? ;/

Następny temat

kał

WHEY premium