SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy gotujecie płatki owsiane ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2179
jak będziesz odświeżał stare tematy to długo na tym forum nie pobędziesz w sumie fajnie że temat odświeżony bo ja też lubię rano zjeśc płatki owsiane, i co do ich przygotowania to jestem strasznie leniwy bo po prostu wsypuję je na talerz podczas gdy mleko się gotuje, gdy juz jest ciepłe (ale nie wrzące) to zalewam i jem dodaję rodzynki itp. czy w takim przypadku lepiej jeśc błyskawiczne czy górskie?
1

"All I know is the choices we make dictate the life we lead"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 1568 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26216
Moim zdaniem lepsze po kzadym wzgledam sa Płatki Górskie. Zawsze takie sobie kupuje. Tez tak robie zalewam wrzatkiem wrzycma rodzynki,słonecznik,troche orzechów i coś tam zawsze jeszcze sie znajdzie;)
Chociaz odstrnio przezuciłem sie na palcki owsiane pyychaa;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
placki owsiane? a to co?; p ja dopiero zaczynam przygodę z płatkami bo chcę przytyć a moja dieta zaczyna się od "rannych' płatków owsianych xD i tak się zastanawiam jak je przygotować?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zajrzyj do działu kuchnia znajdziesz tam słynne placki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6989
ja mam dziwne uczucie ze jedząc placki owsiane źle robie, takie to niepozorne, taki sobie mały placuszek a siedzi pol kilo sniadania

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-05-10 00:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
ok dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 451
Najlepsze proporcje do gotowania płatków żeby nie była to papka, ani za rzadkie to 100 g płatków i 350 ml mleka ;)

Pragnienie, motywacja i stawianie sobie celow - wszystko
zaczyna sie w umysle. Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
po czterech latach z pewnością nauczył sie juz przygotowywać owsianke. Patrz na daty !!!

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niejedzenie a post

Następny temat

Alqi

Wiecej