SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

cykl z testosteron prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3029

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
witam Posiadam 25 shootow testosteronu prolongatum.Czy to mi wystarczy na cykl??Myślę o dawce 200mg co 5 dni.Nie wiem czy to dobra dawka może mi to ktoś rozpisać??Chcialem do tego jeszcze dołozyć 10 shootow enana nie wiem czy to dobry pomysł.Proszę o pomoc to mój 1 cykl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21397
Już Ci moge powiedzieć że to nie dobry pomysł ale najlepiej daj ankiete działu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1631
ankieta
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 968
widzę że ankieta już jest
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5406 Napisanych postów 58611 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 448575
Bardziej rozchodzi się o tą ankietę

http://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 194
1. WIEK:21
2. WAGA:70kg
3. WZROST:174
4. WYMIARY:
-biceps:34
-klatka:101
-talia:82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2 lata
6. DIETA: jest
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:0
8. TRENING:4 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU:nabranie masy mięśniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ciężko mi przytyc.
13. STAN ZDROWIA: bd.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): szybka przemiana materii
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:85kg
-martwy ciąg:
-przysiad:
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 3353 Napisanych postów 65832 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 537097
narazie pozostań przy suplementach
napisał(a)
Początkujący
nie bo brałem juz różne odżywki białkowe kreatyny itp. i zbytnio na mnie nie działaja.nie moge przytyc na nich.
napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6454
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10400
to saa tym bardziej nie pomoga

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4083
to może diete zmień ;d

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rozpiske

Następny temat

Pomoc przy cyklu [M-drol]

Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP Śmiertelnie skuteczne odchudzanie - DNP Green Coffee, czyli zielona kawa od ALLNUTRITION Green Coffee, czyli zielona kawa od ALLNUTRITION Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Przestań sabotować swoją dietę w weekendy! Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. Finał IFBB DIAMOND CUP na targach FIWE w Warszawie. IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness IFBB Diamond Cup Warsaw: Classic, Physique, Wellness Rich Gaspari skończył 55 lat! Rich Gaspari skończył 55 lat!