SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl przygotowujacy do sezonu letniego!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
Witam,mam pytanie odnosnie cyklu ktory zaczolem juz jakis czas temu,mianowicie rozpoczolem cykl od tescia propionat 100mg/1ml(alchemia)i test enanthat 200mg/1ml(alchemia)propa bralem ok,600mg/tydz a enanthata 700-800mg/tydz,i tak to trwalo przez ok,8tyg,nastepnie strzal hcg 5000jm w dawkach po pół,i przejscie na cypionat i boldenon(FM),cypionatu(prawdopodobnie tez alchemia) bede bral tak samo jak enanthata a Boldka(Genesis) ok 500-600mg/tydz,i ten cykl pociagne przez nastepne 10tyg,i potem znow przejscie na propa ok,600mg/tydz i trenbolon(alchemia lub genesis) ok 50mg/ed przez 8 tyg moze dozuce wino 40mg/ed i po skonczonym trenie jeszcze przez 2tyg pociagne propa i koniec,odblok z hcg i tamoxifen w ruch,pauza ok,3 miesiace,dodam ze przy trenie bede jadl hepatil i ekstrakt z żurawiny,co o tym sadzicie???aha,zapomnialem dodac ze to wszystko bedzie podsypywane odzywkami!w tej chwili jestem zadowolony z rezultatow,za 2-3tyg wchodze na trena,sila i ogolny wyglad na plus,na sprawdzianie poszlo 200kg nalawce takze mysle ze jeszcze cos dozuce na trenie!
Podam kilka szczegolow odnosnie mojej osoby,zeby nie bylo jakis glupich odpowiedzi!!
wiek-35lat
Waga-110(bylo 132kg)
wzrost-178cm
staz na silowni-16lat
klata-135cm(wyciskanie ponad 200kg bez koszulki)
łapa-50cm
obwod pasa 100cm(jeszce kilka centow za duzo)
narazie tyle!!!!
jezeli ktos ma cos ciekawego do dodania to czekam na opinie,dodam tylko tyle ze bedzie to moj pierwszy cykl na trenie!!!Pozdrawiam



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 35

Waga: 110

Wzrost: 178

Obwód klatki: 135

Obwód ramienia: 50

Obwód talii: 100

Obwód uda: 74

Obwód łydki: 40

Staż na siłowni: 16lat

Ilość spożywanego białka: nie wiem,nie licze

Ilość spożywanych węglowodanów: nie wiem nie licze

Ilość spożywanych tłuszczów: nie wiem nie licze

Opis przebytych cykli sterydowych: było ich troche glownie tesc,omka,wino,deca,metka

Trening: 4 razy w tyg,1 grupa miesni na trening

Cel cyklu: zmniejszyc tkanke tluszczowa,poprawic sylwetke,rzezba

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2 lata,mialem przerwe z powodu kontuzji

Poziom BF%: nie mam pojecia

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): normalny chyba,ale jak juz to raczej do tycia

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: ok

Wyciskanie leżąc (MAX): 220 bez koszulki

Martwy ciąg (MAX): 260 juz tego nie cwicze

Przysiad (MAX): 280 juz nie cwicze siadow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Tren min 100mg, winko min 50mg, propa również znacznie podbij.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mozna dalej '???

Następny temat

PODWYZSZONA PROLAKTYNA PRZED CYKLEM

WHEY premium