SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22460
witam
planuje rozpoczac cykl na
gainer mass up 3,50 kg, bcaa pure sfd, mono universal,+ jakas przedtreningowka lub stack myslalem nad stormem uniwersala.
jak myslicie co by sie lepiej sprawdzilo moze mono zastapic stackiem? moze mono+ stack?
czekam na wasze opinie
mam 19 lat 192cm,91 kg,cwicze prawie 2 lata , za soba mam juz 2 cykle na mono i jedyna przedtreningowka jaka jadlem to aakg trec dzialala na mnie mocno srednio
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 224 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22460
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek 19
3) waga/wzrost 91/192
4) staż treningowy prawie 2 lata
5) cel cyklu MASA!!
6) stosowane już wcześniej suplementy 2razy mono aakg jakies gainery
7) stosowane wcześniej spalacze brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny 4 msc
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)dopieta na ostatni guzik
11)przewidziane finanse na cykl 400 zł
12) uwagi i sugestie MASA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
bardzo popularne połączenie mono + storm
czy końcowy efekt będzie dużo lepszy niż przy samym mono to wątpię
masz kasę to testuj, nie masz kup zwykłe mono i starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
wez creatine xplode od olimpu, na mnie lepiej działał niz storm i jak dla mnie najlepszy stak kreatynowy. Ale jak nie masz duzo kasy to mono w zupełnosci Ci styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
lepszym pomysłem niż połączenie mono i stack bd mono i przed treningówka może byś np assault,no shotgun
Aakg to nie przed treningówka
na gainerach sykli nie robimy bo to nic innego jak żarcie w prochu:) to tylko uzupełnienie diety

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2013-11-01 00:10:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
aakg rowniez moze byc jako przed treningowka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Wiem ale nie powinno sie po nim niczego nie spodziewac po za pompa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
niekoniecznie.
uzyte po treningu moze przyczynic sie delikatnie do poprawy regeneracji,
przed snem pomaga w glebszym snie,
przed stosunkiem poteguje erekcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG
niekoniecznie.
uzyte po treningu moze przyczynic sie delikatnie do poprawy regeneracji,
przed snem pomaga w glebszym snie,
przed stosunkiem poteguje erekcje


No słuchaj się kolegi, bo oprócz pompy mięśniowej, która Tobie da satysfakcje, to i dziewczynie sprawisz przyjemność albo jakiejś pannie.
Odnośnie pompy to nigdy nie wiadomo, ale jak widzisz, że masz większe np. ramiona to i chce ci się bardziej ćwiczyć (placebo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
na mnie pompa zawsze dziala max motywujaco, choc wiem, ze nie jest wyznacznikiem solidnego treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko kupić w UK?

Następny temat

Muscle Pharm Creatine

WHEY premium