SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl 400 Meta 5mg + 20x enan +20x prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
1. WIEK:30
2. WAGA:94
3. WZROST:183
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:12
-udo:?
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3
6. DIETA: będzie zakupiona na tej stronie na budowę masy
-białko:
-węglowodany:min
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nigdy
8. TRENING:4-5 razy w tyg
9. CEL CYKLU: budowa masy(czystej)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):szybko nabieram mase i zawsze nie tam gdzie chce
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Pytanie:
Witam wszystkich zainteresowanych. Zakupiłem właśnie taki zestawik i potrzebuje pomocy z rozpisaniem tego w jakiś przyzwoity sposób tak abym otrzyma jak największe korzyści. zależy mi na budowaniu suchej masy no i oczywiście utrzymanie jak najwięcej po zakończeniu cyklu. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
zapomniałem dodać ze to mój pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Źle się do tego zabierasz. Uzupełnij resztę wymiarów, wyniki siłowe i podaj przykładowy dzień z tego co jadłeś. Widać, że o odżywianiu jest nikłe pojęcie a "kupowanie diety" to... przemilczę.

SAA to nie magiczne środki niestety i bez dobrze opanowanych podstaw i wiedzy o odżywianiu i treningu tylko zaszkodzą.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
5 posiłków dziennie wszystkie regularnie co 3 godz. nie pamiętam ile dokładnie węglowodanów ale 200g białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31821
tak wiec rozpisz te 5 posiłków dla ulatwienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
1. 100g pomidora i 125 łososia wedzinego
2. 60G makaronu 120 p[iesi z kurczaka, pomidor papryka ziarna dyni
3. 80 g ryżu 200g piersi brokuly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
4. 60G makaronu 120 p[iesi z kurczaka, pomidor papryka ziarna dyni
5. 120 g twarogu z brzoskwiniami itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
nie uważam ssa za magiczny środek i wiem ze bez diety nic z tego nie będzie. proszę w takim razie o wytyczne co do diety i tego się będę trzymał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
jeśli chodzi o wymiary klatka 122, biceps 41, udo 66, pas 93.
wyciskanie na klatkę 110 Kg w seri 12 razy bardzo zwracam uwagę na formę nie jak niektórzy liczy się tylko kg. Przysiad 100kg mam słabe kolana wiec nie szaleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Białko 3g/kg trzymaj, tłuszcze i węglowodany względem tego jak reagujesz i jak będzie masa szła, czy się nie będziesz zalewać tłuszczem. Aero kręć parę razy w tygodniu.

Powiedz co to za enan i prop, 20ml każdego rozumiem, ale stężenie. Generalnie na pierwszy cykl jeden środek starczy, ew. możesz dodać do tego trochę mety. Albo prop albo enan, aczkolwiek tutaj u Ciebie bardziej propa bym widział 8 tygodni, czyli brakuje Ci 10ml propa. Najlepiej jakbyś zamienił enana.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
prop jak i enan jest z genesis stężenia nie pamiętam ale mogę to sprawdzić jak będę w domu.
dlaczego uważasz ze prop będzie lepszy od enana na początek? no i jak byś to rozpisał?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wysokie estro na testo, jak dawkowac ari?

Następny temat

Metanabol Bałkan i testosteron prolongatum Jelfa

WHEY premium