SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

cwiczenia na biodra i brzuch

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1176

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10635 Napisanych postów 44018 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
jestem dwa lata po ciąży ważę 65kg i chce wrócić do dawnej wagi 56kg. Proszę o ćwiczenia na biodra i talię oraz jaka może być dobra i skuteczna dieta.Mam w pasie 82cm chciała bym mieć 70cm,mam w biodrach 92 cm a chciała bym 85cm. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 5381 Napisanych postów 136676 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 897492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kazeina a stawy

Następny temat

dieta

15 pokarmów na które czekają Twoje mięśnie 15 pokarmów na które czekają Twoje mięśnie Powtórzenia wymuszone, kiedy je stosować? Powtórzenia wymuszone, kiedy je stosować? Jon Call "Jujimufu" czyli akrobatyczno - kulturystyczny wariat Jon Call "Jujimufu" czyli akrobatyczno - kulturystyczny wariat Rashguard SFD - komfort podczas treningu Rashguard SFD - komfort podczas treningu Sylwetki złotej ery kulturystyki (Galeria zdjęć) Sylwetki złotej ery kulturystyki (Galeria zdjęć) Gerald Maragos - weteran z niesamowitą sylwetką Gerald Maragos - weteran z niesamowitą sylwetką Patrycja Zahorska - trening pośladków Patrycja Zahorska - trening pośladków Dexter Jackson ”Marzę o tym, by jeść tylko 2-3 razy dziennie“ Dexter Jackson ”Marzę o tym, by jeść tylko 2-3 razy dziennie“