SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia dla leniwej kobiety

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim problemem sa boczki,
brzuszek - oponka, w obwodzie to jakies 88-94 cm
nogi - grubsze uda ok 64 cm obwodu i celulit

gruba nie jestem ale mam troche za duzo cm

ograniczylam slodycze i napoje gazowane (co prawda dopiero 2 tydzien, pije wode lub herbate, czasem jakis sok) staram sie jesc duzo bialka i warzyw ale to nie jest ode mnie wylacznie uzaleznione, poza domem zazwyczaj kupuje w kajpce jedzenie typu wszelkiego rodzaju filety z kurczaka (smazone, grilowane) lub rybe w panierce warzywa i jakis ryzik

nie mam wyliczonego dziennego zapotrzebowania ma bialko,ww i tluszcze, a dwa nie licze kalori bo zabraliby mnie w kaftaniku


w domu nie mam mozliwosci cwiczen ze wzgledu na miejsce, co najwyzej jakies brzuszki, przysiady. bieganie na dworze odpada a nie mam miejsca na domowe przyrzady
a jesli chodzi o systematycznosc no coz... szybko sie nudze, albo musze gdzies wyjsc i wszystko o kant rozbic


od kilku dni mysle nad zapisaniem sie na silownie lub na jakis fitnes - aerobic na utrate cm.mysle ze dzieki pieniazkom narobie systematycznosci i nie bedzie sytuacji takiej ze zaplace i nie przyjde

nie wiem co wybrac czy silownie (nie wiem co cwiczyc) czy zapisac sie na jakis aerobic?. prawde powiedziawszy wstydze sie isc sama- to moze przeboleje, tylko zeby faceci mnie nie zaczepiali , no i zle znosze obgadywanie, no i nie wiem jak cwiczyc i jak czesto.

czytalam i slyszalam ze po cwiczeniach silowych cwiczy sie aerobowe , ale 30 minut moze wytrzymam (bo w domu w miejscu kiedys biegalam tyle czasu) ale 45 i wiecej juz nie dam rady


kwestia jest jeszcze tego typu ze cenowo sie roznie rozklada, najtaniej 8 wejsc za 40 czy 60 zl na silownie i dopiero dam rade pod koniec miesiaca zdobyc kase, teraz moge jednorazowo isc za 8-10 zl
no i dwa ze jestem studentka i moze byc ciezko teraz z czasem (sejsa i prace zaliczeniowe)


prosze o wskazowki



Płeć: Kobieta

Wiek: 21

Waga: 68

Wzrost: 172

Cel treningowy: utrata cm, boczkow i brzucha

Staż treningowy na słowni: 0 dni

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tylko w clubach

Dieta: staram sie cos zmienic

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
Spróbuj sobie ułożyć jakiś plan żywieniowy, żeby był zdrowy, skoro bieganie odpada to spaceruj dużo, jeździj na rowerze i zapisz się do tego klubu fitnes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rower tez odpada wlasnie ze wzgledu na pogode (poprzewracalam sie juz 4 razy na tym sliskim i jestem troche poobijana(, a nawet wstyd przyznac ale nie mam wlasnego roweru :D no i nie ma gdzie go trzymac (z balkonu ukradna, a do piwnicy sie nie che non stop chodzic), a nasze drogi to wiadomo.... jeszcze jakis idiota mnie zabije:)

jesli chodzi o diete to musi tak zostac jak jest bo znudzi mi sie i strace calkowicie smak na potrawy ktore teraz jem i dopiero narobie sobie kuku jak sie rzuce na pizze czy frytki ;)

no wlasnie chce isc do klubu fitnes, kolega dal mi znac gdzie moga chodzic kobiety. przeanalizowalam oferty na stronkach gdzie jest najbardziej korzystnie.

tylko chodzi o cwiczenia na nogi i na brzuch. czytalam ze dla tych co chca stracic tluszcz i cm to cwiczy sie szybciej i na malym obciazeniu

moze zaraz sie wybiore i posprawdzam dokladnie i dopytam o instruktora :)

a wskazowki dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do sprawdzenia

Następny temat

Czy warto?

WHEY premium